Ana Sayfa
01 Kasım 2017 ( 1862 izlenme )
Reklamlar

1 YILDIR GİZEMİNİ KORUYAN TARSUS KAZISININ NEDENİ ORTAYA ÇIKTI .İŞTE ŞAŞIRTAN SEBEP

1 yıldır kazı yapılıyordu, o evin sırrı ortaya çıktı

Mersin Tarsus'ta özel harekat polisleri gözetiminde 1 yıldır yapılan esrarengiz kazı çalışmasının gizemi ortaya çıktı.82 Evler Mahallesi'nde, birçok evin duvarlarının çatlamasına neden olan ve giriş-çıkışlara izin verilmeyen kazı alanında sondaj çalışması yapıldığı görülürken, kazı yapılan evden yeni görüntüler ortaya çıktı.

Özel harekat polisleri gözetiminde 1 yıldır yapılan esrarengiz kazıdaki tünel ve kurulan iskele cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

 Bir polis memurunun defineciler tarafından öldürüldüğü iddiasıyla başlayan kazı bölgesine kimse yaklaştırılmıyor.

ROMA DÖNEMİNE AİT YER ALTI ŞEHRİNE AÇILAN KAPI O EVDE İDDİASI

A Haber İstihbarat Şefi Kubilay Gürbek, Mersin'in Tarsus ilçesinde gerçekleştirilen esrarengiz kazıyla ilgili, "Tarsus'un bir özelliği var, M.Ö 300 yıl öncesine dayanan bir tarihi var. Herkes bu bölgede bir imparatorluk kurmuş. Yer altı şehirleri oluşmuş. Her imparatorlukta kurulmuş olan gizli yer altı şehirlerinin olduğu bir bölge. Tarsus'un altında gizli yer altı şehirleri var. Meşhur Kırmızı ev, Roma dönemine ait olan bir yer altı şehrine açılan kapının bulunduğu ev" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşgalci İsrail resmen çekildi ABD'li küstah komutan Türk bayrağından rahatsız oldu Türkiye Afrin’e girdi, dünya hizaya geldi BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'den Ak-parti ile 'ittifak' açıklaması