Ana Sayfa
20 Aralık 2017 ( 4629 izlenme )
Reklamlar

2 kız öğrenci diziden etkilenip ...

2 kız öğrenci diziden etkilenip intihara kalkıştı iddiası

KARAMAN'da bir ortaokulda eğitim gören 12 yaşındaki kız öğrenciler A.D. ve C.N.D., sınıfta çok sayıda ilaç içerek intihara kalkıştı. Tedavilerinin ardından taburcu edilen öğrencilerin, bir yurtta kalan öğrencilerin hayatını anlatan televizyon dizisinden etkilenip intihara kalkıştığı iddia edildi.Kentteki bir ortaokulda dün, 7'nci sınıf öğrencileri A.D. ve C.N.D., iddiaya göre, evlerinden getirdikleri ilaçları sınıfta yutarak intihara kalkıştı. Durumu fark eden öğretmenler, kendi araçlarıyla iki kız öğrenciyi Karaman Devlet Hastanesi'ne götürdü. Mideleri yıkanan öğrenciler, tedavilerinin ardından taburcu oldu.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü olayla ilgili inceleme başlattı. Müdürlük yetkilileri, öğrencilerin, bir yurtta kalan kızların hayatını anlatan televizyon dizisinden etkilenmeleri sonucu intihara kalkıştıklarının anlaşıldığını söyledi. Öğrencilerin sağlık durumunun iyi olduğunu belirten yetkililer, okula rehber öğretmen gönderip, öğrencilere psikolojik destek vermeye başladıklarını kaydetti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İran'da onlar da sokağa indi! 'Rejim tehlikede' BALIK TUTMAK İÇİN ÖYLE BİRŞEY YAPTI Kİ İNANILMAZ AK PARTİ 'DEN FLAS KILIÇDAROĞLU DAVETI TELEFONUNUZU SANİYE SANİYE EMİYOR