Ana Sayfa
31 Ekim 2017 ( 2142 izlenme )
Reklamlar

3 Kasım’a dikkat! Türkiye’ye Operasyon Yapacaklar

3 Kasım’a dikkat! Türkiye’ye Operasyon Yapacaklar


Türkiye’yi Zora Sokmak İçin 3 Kasımda Operasyon Yapacaklar. Milleti Kışkırtmak İçin Her türlü Tuzağı Deneyecekeler Paylaşmayan Kalmasın..
...........   Kredi derecelendirme kuruluşu Standard and Poors 3 Kasım’da Türkiye’nin kredi notu ve görünümünü açıklayacak.

Türkiye’nin her kritik hamlesi sonrası devreye girerek Türkiye’ye operasyon yapmaya kalkan kredi derecelendirme kuruluşu S&P Türkiye hakkındaki yeni kararını açıklayacak.
Özellikle 15 Temmuz sonrası Türkiye ekonomisinin dimdik durmasına rağmen ardı ardına nefatif açıklamalar yaparak Türkiye’ye diz çöktürmek isteyen bu kuruluşlara atılan karşı adımlarla bu zamana kadar gerekli cevaplar verildi.
YENİ BİR OPERASYON MI YAPACAKLAR?

AB ülkeleri ve ABD ile yaşanan gerilim sonrası Türkiye’ye karşı başlatılan ekonomik yaptırım ve savunma sanayi ambargoları sonrası 3 Kasım’da Türkiye’nin kredi notu ve görünümünü açıklayacak Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard and Poors, Türkiye’ye karşı yeni operasyona imza atabilir.
HER ŞEYE RAĞMEN EKSİ DE TUTACAKLAR

S&P’nin tüm olumlu verilere rağmen Türkiye’nin ‘BB’ olan notunu sabit tutarak görünümü de negatifte tutacağı tahmin ediliyor. Hatırlanacağı gibi Türkiye ekonomisi ikinci çeyrekte yüzde 5,1 gibi bir büyüme kaydetmişti.
DAHA ÖNCE YAPMIŞTI
S&P daha önce de tüm pozitif göstergelere rağmen Türkiye’nin not görünümünü durağandan negatife çekerek büyük tepki toplamıştı.


haber7.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İpler iyice gerildi! İsrail'den İran'a 'Suriye uyarısı' CHP'NİN ÖRNEK ALDIĞI BATI MEDENİYETİNDEKİ BİR BAYAN İZLEYİN ŞOK OLACAKSINIZ.. Elma Sirkesi Mucizesi ! Özellikle ayak ve koltuk altı kokusundan şikayet ediyorsanız mutlaka izleyin BU KÖPEKTEN KORKULUR! SONUNA KADAR İZLEYİN ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ!