Ana Sayfa
28 Kasım 2017 ( 1308 izlenme )
Reklamlar

AB’den vizesiz seyahat açıklaması: Türkiye ile...


Avrupa Birliği () Komisyonu Göç, İçişleri ve Vatandaşlık Komiseri Dimitris Avramopoulos, Türkiye ile vizesiz seyahatte son düzlüğe girildiğini açıkladı.

 Komisyonu Göç, İçişleri ve Vatandaşlık Komiseri Dimitris Avramopoulos, Türkiye ile AB arasında süren vizesiz seyahat konusunda müjdenin yakında verilebileceğine işaret etti.

'KISA SÜRE İÇİNDE MÜJDELEMEK İSTİYORUZ'

Uluslararası İşbirliği Platformu'nun bu yıl 8. kez düzenlediği Boğaziçi Zirvesi'nin açılışında konuşan Avramopoulos konuşmasında"Türkiye ile müşterek bir hedef doğrultusunda çalışıyoruz ve Türk vatandaşları için biyometrik pasaport ile vizesiz seyahati müjdelemek istiyoruz kısa süre içinde. Bunun sorumlusu benim zaten. Artık son düzlüğe girdik.
Dimitris Avramopoulos

'TÜRKİYE İLE YAKIN ÇALIŞIYORUZ'

Türkiye ile yakın çalışıyoruz, yakın bir iş birliği içinde ve gerekli tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çalışıyoruz. Vizelerin kalkması gerçekleştiğinde insanların daha çok temas halinde olmasını sağlayacak, ortaklığımızı daha da güçlendirecek." ifadelerini kullandı.

Avramopoulos ayrıca Cumhurbaşkanı 'ın Yunanistan ziyaretini dört gözle beklediğini sözlerine ekledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu haber cep telefonu kullanan herkesi ilgilendiriyor… Aman dikkat mağdur olmayın! Bellway şirketinden Kılıçdaroğlu açıklaması İran'da büyük hareketlilik! Güvenlik görevlileri... HAYIRCI BAYANLAR CAHİLLİKTE YARIŞIYORLAR..HAYIR DİYEN SEÇMENİN İÇLER ACISI DURUMU..