Ana Sayfa
12 Ocak 2018 ( 706 izlenme )
Reklamlar

ABD’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup

ABD’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup
Sayın Erdoğan;

Göreve geldiğiniz günden beri bizimle problemler yaşıyorsunuz. Ülkenize ve size çizdiğimiz sınırları ihlal ediyorsunuz. Emir ve direktiflerimize uymuyorsunuz.

Size verdiğimiz ödevlerin hiçbirini yerine getirmiyor, sizin için belirlediğimiz alanların dışına çıkıyor, biz “yokmuşuz gibi” davranıyor ve başınıza buyruk işler yapıyorsunuz.

Füzeleri nerden alacağınızı bize danışmıyor, komşularınız ile yapacağınız ticaretin sınırlarını belirlememize müsaade etmiyor, kulaklarınızı bize tıkıyorsunuz.

“Bir gece ansızın gireriz” diyerek Amerika’nın Ortadoğu için belirlediği tüm planları alt-üst ediyorsunuz!

Kurduğumuz düzeni ve müesses nizamı herkesin gözü önünde eleştiriyor, gözlerimizin içine baka baka “Birleşmiş Milletler” teşkilatımıza yapısal eleştiriler getiriyor ve her defasında “Dünya 5’ten büyüktür” diyerek kurduğumuz sistemin tüm dünya tarafından sorgulanmasına neden oluyorsunuz!

Sayın Erdoğan;

Türkiye’ye biçtiğimiz kadim rolün dışına çıkarak Ortadoğu ülkelerine örnek teşkil ediyor ve Batı’nın sorgulanmasına neden oluyorsunuz.

Konuşmalarınız, hareketleriniz, davranışlarınız ve kararlarınızla kurulu düzene aykırı bir görüntü veriyor, “adil paylaşım talebini” tüm dünyaya yayıyor ve dengelerimizi bozuyorsunuz.

İhraç ettiğimiz ürünlere muadil yerli ürünler üretiyor ticari dengelerimizi alt-üst ediyorsunuz.

“Yerli ve milli” diyerek “ithal” olan her şeyi dışlıyor, ihraç ettiğimiz ürünlerin geleceği ile oynuyorsunuz.

Bize olan “bağlılığınıza ve bağımlılığınıza” halel getiriyorsunuz!

Çin’den ya da Rusya’dan füze almamanız gerektiğini söylememize ve defalarca uyarmamıza rağmen, başınıza buyruk hareket ederek “S-400” füzeleri için el sıkıştınız.

Yerli otomobil, yerli enerji, yerli sermaye, yerli sanayi gibi hamleleriniz ile Batı’ya olan bağımlılığınıza son verdiniz ve Batılı dostlarınızı yaraladınız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AMERİKA'YI KUDURTACAK GÖZ DAĞI Bir İngiliz Ajandan İnanılmaz İtiraflar! Her Türk İzlemeli Mutlaka.. Volkan Konak'a büyük şok! Yıllarca izinsiz kullanmış... Erdoğan İsmailağa Dergahını Ziyaret Etti