Ana Sayfa
05 Aralık 2017 ( 1153 izlenme )
Reklamlar

ABD'den kritik karar!

ABD'den kritik karar! Yasak onaylandı

ABD Yüksek Mahkemesi Trump'ın son seyahat yasağı kararını onayladı.


ABD Yüksek Mahkemesi, Başkan Trump'ın son seyahat yasağı kararını onadı. Trump 6 müslüman ülkenin vatandaşlarına vize yasağı koymuştu. Kararın onanması sonucuİranLibyaSuriyeSomali, Sudan ve Yemen vatandaslarinin ABD'ye seyahati yasaklandı

...YENİ HABER...

ABD'nin İran yaptırımlarını deldiği için New York'ta tutuklanan fakat dava başlamadan sanık pozisyonundan tanık pozisyonuna geçen Reza Zarrab'ın Türkiye'deki şirketlerinin içi apar topar boşaltıldı; ailesinin kaçtığı öğrenildi.

YARDIMCILARIYLA YAZIŞTI

Gerçekler Zarrab'ın asistanlarının, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın emriyle gözaltına alınmasıyla anlaşıldı.

Önce Reza Zarrab'ın Türkiye'deki şirketlerinin pasifize edildiği öğrenildi. Yapılan aramalarda da dava başlamadan önce tutuklu olduğu halde Zarrab'ın yardımcılarıyla yazıştığı görüldü.

DUBAİ'DEN EV BAKTIRDI

Yazışmalarda serbest kalacağını düşünen Zarrab'ın, bir asistanına kendisi için Dubai'de yeni bir yaşam kurmak adına hazırlık yapmasını istediği öğrenildi.

AİLESİ DE İRAN'A KAÇTI

Bu arada Zarrab ailesinde sadece Reza'nın değil, anne ve babası Şebnem ve Hüseyin Zarrab'ın; ayrıca kardeşi Muhammed Zarrab'ın da 'gelecek planı' yaptığı belirlendi. Şebnem ve Hüseyin Zarrab Eylül ayında İran'a gitti. Ertesi ay da kardeşi Muhammed İran'a geçiş yaptı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

işte dünyayı ve özellikle de israil'i korkutan gerçek. Assange'dan Trump ve NBC'ye 15 Temmuz tokadı! 2 DAKİKANIZI AYIRIN VE BU VİDEOYU İZLEYİN İsrail'den Şam'a hava saldırısı İsrail uçakları Suriye'n,n başkenti Şam'a hava saldırısı düzenledi.