Ana Sayfa
01 Aralık 2017 ( 1610 izlenme )
Reklamlar

ABD karşı çıkmıştı! Mega projede yeni gelişme

ABD karşı çıkmıştı! Mega projede yeni gelişme

TürkAkım doğalgaz boru hattının kara ve deniz bölümlerinin yapımı için Kırklareli ve Tekirdağ'daki bazı taşınmazlar acele kamulaştırılacak.
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, "BDDK olarak Bank of China Turkey AŞ'nin bankacılık lisansını onayladık. Bankaya daha önce kuruluş izni verilmişti. Şimdi ise lisans verildi. Bank of China Turkey AŞ, artık resmen yarından itibaren bankacılık işlemlerine başlayabilir." dedi.

AA muhabirine açıklamalarda bulunan Akben, BDDK olarak Bank of China Turkey AŞ'nin bankacılık lisansını onayladıklarını bildirdi.Bankaya daha önce kuruluş izni verildiğini hatırlatan Akben, "Şimdi ise lisans verildi. Bank of China Turkey AŞ, artık resmen yarından itibaren bankacılık işlemlerine başlayabilir. Dünyanın en büyük bankalarından birisi olan Bank of China'nın Türkiye'ye gelmesi bankacılık sistemimizin sağlamlığının göstergesidir." ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Akben, bankacılık sektörüne yabancı ilgisinin devam ettiğini vurgulayarak, "Türk bankacılık sistemi üzerinde yapılan spekülasyonlar ve algı operasyonları dünyanın en büyük bankalarından birinin ülkemizde faaliyete geçmesiyle tekrar boşa çıktı." dedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Darbeyi Önceden Bilen TRT Dizisi 15 Temmuz günü ŞOK Olacaksınız ! JAPONYA'DA TÜRK BAYRAĞINI İNDİREN ERMENİYİ,TÜRK GENÇLERİ DUMAN ETTİLER..HELAL OLSUN PAYLAŞMAYAN KALMASIN.. Para sistemini dokunursan ölürsün. Kesinlikle ama kesinlikle izleyin ve izletin... Ve bu savaşın sebebini anlayın Yılda 10 Milyonu aşkın kişinin ölümüne neden olan kanseri durduran vitamin sonunda açıklandı! Mutlaka Öneriniz