Ana Sayfa
23 Aralık 2017 ( 1440 izlenme )
Reklamlar

ABD'li generalden askerlerine uyarı: Savaş yaklaşıyor

ABD'li generalden askerlerine uyarı: Savaş yaklaşıyor

Norveç'te konuşlandırılmış ABD deniz piyadelerinin komutanı General Robert Neller, bölgede ‘büyük kavganın’ başlayabileceği konusunda askerlerini uyardıMilitary.com’un haberine göre Neller, bölgedeki Amerikan varlığının genişleyebileceği tahmininde bulunarak askerlerine yerlerinin değişebileceğini bildirdi. Askerlerine seslenen general, “Umarım yanılırım ama savaş yaklaşıyor. Buradaki varlığımız sayesinde sizler enformasyon ve politik mücadeleye katılıyorsunuz” dedi.


Yakın zamanda dikkatlerin Pasifik ve Rusya’ya odaklanacağını dile getiren Neller, "Sadece neden burada olduğunuzu unutmayın. Onlar gözlemliyor. Tıpkı sizin nasıl onları gözlemlediğiniz gibi, onlar da sizi gözlemliyor. Burada 300 deniz piyademiz var. Bu sayıyı bir gecede 3 bine çıkarabiliriz” ifadelerini kullandı.

GAZETE VATAN COM

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yok böyle bir şey ! Adeta UÇARAK avlanıyorlar .Özellikle videonun 1.dakika 45 .saniyesine dikkat ! Türkiye kimi seçerse o kazanacak - Avrupa dağılırken bize koşuyorlar.. Darbeci general den müthiş CHP itirafı!.. Bakan'a dert yandı: Terim'in aldığı paranın 10'da 1'i...