Ana Sayfa
23 Aralık 2017 ( 1411 izlenme )
Reklamlar

ABD'li generalden askerlerine uyarı: Savaş yaklaşıyor

ABD'li generalden askerlerine uyarı: Savaş yaklaşıyor

Norveç'te konuşlandırılmış ABD deniz piyadelerinin komutanı General Robert Neller, bölgede ‘büyük kavganın’ başlayabileceği konusunda askerlerini uyardıMilitary.com’un haberine göre Neller, bölgedeki Amerikan varlığının genişleyebileceği tahmininde bulunarak askerlerine yerlerinin değişebileceğini bildirdi. Askerlerine seslenen general, “Umarım yanılırım ama savaş yaklaşıyor. Buradaki varlığımız sayesinde sizler enformasyon ve politik mücadeleye katılıyorsunuz” dedi.


Yakın zamanda dikkatlerin Pasifik ve Rusya’ya odaklanacağını dile getiren Neller, "Sadece neden burada olduğunuzu unutmayın. Onlar gözlemliyor. Tıpkı sizin nasıl onları gözlemlediğiniz gibi, onlar da sizi gözlemliyor. Burada 300 deniz piyademiz var. Bu sayıyı bir gecede 3 bine çıkarabiliriz” ifadelerini kullandı.

GAZETE VATAN COM

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika... Kuzey Irak'la ilgili flaş karar! YERLİ UÇAK GEMİ PROJEMİZ GÖRENLERİ BÜYÜLÜYOR !! PAYLAŞ! 80’lik Nine Aşkı İçin Evden Kaçtı… Oğlu Kalp Krizi Geçirdi! Erdoğan Referandum Hemen Sonra Fatih'in Türbesini Neden Ziyaret Etti?