Ana Sayfa
22 Ocak 2018 ( 1586 izlenme )
Reklamlar

AÇIK AÇIK YALVARMAYA BAŞLADI

Terör örgütü PKK yalvarmaya başladı
TSK'nın dört bir yandan çevirdiği Afrin'de PYD/PKK'lı teröristler zor durumda. Kalelerini bir bir fetheden Türk ordularına karşı çaresiz kalan teröristler, ABD ve koalisyondan yardım bekliyor.

 
TSK ve ÖSO, Afrin'in batısındaki stratejik tepeyi ele geçirdi

Zeytin Dalı Harekatı Afrin bölgesinde hızla devam ediyor. Bir yandan TSK'nın havadan ve karadan abluka aldığı PYD/PKK'lı teröristler, diğer yandan da Azez'de kıstırılıyor.

Köşeye sıkışan teröristler ABD öncülüğündeki koalisyondan destek arıyor.

ABD'YE YARDIM ÇAĞRISI

Her bir taraftan kıstırılan teröristler kaçıyor ya da teslim oluyor. Bu durum karşısında eli kolu bağlı kalan ve hızla güç kaybeden PYD/PKK teröristleri ABD'nin öncülüğünü yaptığı koalisyondan yardım talep etti.

DEAŞ ile mücadelenin tehlikeye girdiğini savunan teröristler, TSK'nın durdurulması yönünde koalisyon devletlerinin araya girmesini istiyor. Özellikle koalisyonun başındaki ABD'den yardım talebinde bulunan terör örgütü harekatın durmasının sağlanmasını istiyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SONDAKİKA!!! TERÖRİST BAŞI FETO BAHÇELİYİ VE KILIÇTAROĞLUNU AÇIK AÇIK ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ DEHŞET GİBİ KAZA 2019 YEREL SEÇİM ANKETİ .İŞTE İL İL SONUÇLAR... ÖYLE BİR KARAR ALINDI Kİ YER YERİNDEN OYNAYACAK TÜM DENGELER DEĞİŞECEK..