Ana Sayfa
22 Ocak 2018 ( 1590 izlenme )
Reklamlar

AÇIK AÇIK YALVARMAYA BAŞLADI

Terör örgütü PKK yalvarmaya başladı
TSK'nın dört bir yandan çevirdiği Afrin'de PYD/PKK'lı teröristler zor durumda. Kalelerini bir bir fetheden Türk ordularına karşı çaresiz kalan teröristler, ABD ve koalisyondan yardım bekliyor.

 
TSK ve ÖSO, Afrin'in batısındaki stratejik tepeyi ele geçirdi

Zeytin Dalı Harekatı Afrin bölgesinde hızla devam ediyor. Bir yandan TSK'nın havadan ve karadan abluka aldığı PYD/PKK'lı teröristler, diğer yandan da Azez'de kıstırılıyor.

Köşeye sıkışan teröristler ABD öncülüğündeki koalisyondan destek arıyor.

ABD'YE YARDIM ÇAĞRISI

Her bir taraftan kıstırılan teröristler kaçıyor ya da teslim oluyor. Bu durum karşısında eli kolu bağlı kalan ve hızla güç kaybeden PYD/PKK teröristleri ABD'nin öncülüğünü yaptığı koalisyondan yardım talep etti.

DEAŞ ile mücadelenin tehlikeye girdiğini savunan teröristler, TSK'nın durdurulması yönünde koalisyon devletlerinin araya girmesini istiyor. Özellikle koalisyonun başındaki ABD'den yardım talebinde bulunan terör örgütü harekatın durmasının sağlanmasını istiyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TÜRKİYE'nin en uzunu olacak Konya-Alanya arasını kısaltacak viyadük inşa ediliyor. BALIKÇILARIMIZA SALDIRAN YUNAN BOTLARI SAHİL GÜVENLİĞİ GÖRÜNCE BÖYLE KAÇIYOR. Çiftçi Dağda Bir Delik Gördü - Bütün Dünya Şimdi Oraya Akın Ediyor Bizzat hesabını soracağım