Ana Sayfa
13 Şubat 2018 ( 131 izlenme )
Reklamlar

AK Parti-MHP ittifakında flaş gelişme

AK Parti-MHP ittifakında flaş gelişme
AK Parti ve MHP arasında yapılacak ittifak ile ilgili komisyon çalışmasını tamamlandı. Yarın liderlere sunulacak.

AK Parti-MHP ittifakında flaş gelişme
Başbakan Yıldırım: Bu yoldan vazgeçin yoksa sonuçlarına da katlanırsınızMilli Mutabakat Komisyonunun AK Parti Heyeti Başkanı Mustafa Şentop, AA muhabirine yaptığı açıklamada, komisyonun çalışmalarını bugün tamamladığını ancak uyumla ilgili diğer konuları ele almaya devam edeceklerini ifade ederek, şunları söyledi:

Liderlere arz edeceğiz

"Biz çalışmayı bitirdik. Komisyon, seçim ittifakı ve ağırlıklı olarak yerel seçimlere yönelik düzenlemelerle ilgili çalışmalarını tamamladı. Bunu şu an liderlere arz edebilecek durumdayız. Ne zaman müsait olursa arz edeceğiz."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile komisyonun AK Parti ve MHP heyeti başkanlarının da yer alacağı bir görüşme yapılacağını belirten Şentop, "Zaten Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi 'Dörtlü bir toplantı yaparız.' demişti. Liderler ve heyet başkanları olarak biz yapacağız" diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye'nin mücadelesi sonuç verdi! SON DAKİKA FLAŞ GELİŞME ARAP SUNUCU,CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A HAKARET EDEN KONUĞUNU CANLI YAYINDAN BÖYLE KOVDU .HELÂL OLSUN O Ülkenin Bakanı Resmen Açıkladı! Erdoğan Buradan Adaylığını Koysa…