Ana Sayfa
11 Şubat 2018 ( 630 izlenme )
Reklamlar

Akar'dan flaş Afrin açıklaması

Akar'dan flaş Afrin açıklaması
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Hatay bölgesinde Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili inceleme ve denetlemelerde bulundu.
11 Şubat 2018 Pazar 
Akar'dan flaş Afrin açıklaması
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile birlikte, 11 Şubat 2018 tarihinde Hatay bölgesinde Zeytin Dalı Harekâtı ile ilgili inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Bu kapsamda Orgeneral AKAR, 2’nci Ordu Komutanı Korgeneral Metin Temel ve bölgedeki diğer birlik komutanlarından harekât hakkında bilgi alarak, direktiflerini verdi.Orgeneral Akar denetlemeler sırasında;

Harekatın esas maksadının, sınır bölgesinde ve Afrin’de barış, güvenlik ve istikrarın temini, bölge halkının teröristlerin zulmünden kurtarılması ve Türkiye’de bulunan Suriyeli kardeşlerimizin güvenle evlerine dönmelerinin sağlanması olduğunu söyledi.

Orgeneral Akar, Şehitlerimizin ve gazilerimizin tek bir damla kanı dahi yerde bırakılmayacak. Masumların/sivillerin bizim için dokunulmaz olduklarını belirtti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ADEBAYOR'DAN FRANSIZLARA KAPAK GİBİ SÖZLER Çok şükür boğazımdan haram lokma geçmedi" KEMAL KILIÇDAROĞLU Kılıçdaroğlu önce "yok" dedi, sonra da "var" dedi :) BU ŞARTLARI TAŞIYORSANIZ HEMEN BAŞVURUN.