Ana Sayfa
22 Şubat 2018 ( 317 izlenme )
Reklamlar

AKILLA DEĞİL DUYGU İLE KONUŞMUŞ !

Hakan Bayrakçı'dan tuhaf AK Parti iddiası
CHP'ye yakınlığı ile bilinen ve birçok seçim öncesi yaptığı tuhaf tahminler ile sıkça gündeme gelen SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan BayrakçI, "Saadet Partisi, İYİ Parti ve diğer sağ partilerle bir ittifak içerisinde olursa, AK Parti'yi beklediğinin çok daha altında bir oy oranına itebilir" iddiasında bulundu.
22 Şubat 2018 Perşembe
Hakan Bayrakçı'dan tuhaf AK Parti iddiası
SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, CNN Türk'te yayınlanan programa konuk oldu. Cumhur ittifakı ve seçmenin bakış açısının masaya yatırıldığı programda Bayrakçı, Saadet Partisi'nin seçime olası etkilerini değerlendirdi.

"SEÇİMİN YILDIZI SP'DİR"

Seçimin yıldızının SP olduğunu savunan Bayrakçı, “İttifaka gireceği tarafa çok büyük avantaj sağlayacağı gibi AK Parti'yi de beklediği oyun altına itebilir. AK Parti'nin taban oylarının içerisinde en kuvvetli olan SP'dir. Saadet Partisi bir fenomendir. İYİ Parti ve diğer sağ partilerle bir ittifak içerisinde olursa, AK Parti'yi beklediğinin çok daha altında bir oy oranına itebilir” diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyayı Sallayan TÜRK BULUŞU - Gaz ,Petrol Derdini Bitirecek BULUŞ 15 Temmuz gecesi ABD'li General Flynn Şuan Türkiye'de bir darbe oluyor! Bu alkışlamaya değer .. SADDAM HÜSEYİN'İN İBRETLİK SON KONUŞMASI Kılıçdaroğlu'ndan AİHM'e: Sizde de vicdan var mı acaba..