Ana Sayfa
04 Şubat 2018 ( 310 izlenme )
Reklamlar

AKPARTİ'DEN ÇOK ÇARPICI ANKET AÇIKLAMASI .

AK Parti'den anket kararı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki son MYK toplantısında, güncel konularla yapılan araştırmalarla, hükümetin aldığı kararların kamuoyundaki yansımaları değerlendirildi. Tüm siyasi çalışmalarını, yaptırdığı çarpaz anketlerle belirleyen AK Parti, bir süre ara verme kararı aldı.

AK Parti'den anket kararı!

Afrin operasyonundan önce yapılan araştırmalarda, Eroğan’ın Kudüs açıklaması, alınan ekonomik kararlar soruldu. Kudüs girişimine desteğin, ekonomik gelişmelerle ilgili de şikâyetlerin yoğunlaştığı belirlendi.

GÜVENMİYORUM

Erdoğan, bu çalışmalar aktarılırken, “Anketlere güvenmiyorum artık. Bizi manipüle ediyorlar. Geçmişte de oldu. Yerel seçimlerde bizi nasıl yanılttıklarını gördük” dedi. 

AK Parti Genel Merkez yönetimi, önümüzdeki 3 ay boyunca anket yaptırmama kararı aldı. Parti kurmayları, “Seçimlere yakın anketler yaptıracağız. Her ay yapılan anketler için 100 bin lira civarında ödeme yapılıyor. Cumhurbaşkanı da anketlerin gerekli oldukça yapılmasına destek verdi” dediler.

AK Parti’de, biri süre önce yapılan “belediye başkanları değişikliğinde” anketlerle ilgili sorun yaşadığı öğrenildi. Bazı illerde, görevde kalmak isteyen belediye başkanı ve il başkanlarının bazı anket firmalarına para vererek, kendisini başarılı gösteren anketler yaptırdığı iddia ediliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saddam'ın İdam Edilmeden Önceki Son Sözleri... Adeta bugünün ve KATAR Olayının Özeti Gibi ... BİR ZAMANLAR ESKİ TÜRKİYE'DE YAŞANANLAR..,,,, ... PROF'A ÖĞRENCİDEN MÜTHİŞ KAPAK...! ... UNUTMA...!! UNUTTURMA...!! Hollanda Kraliçesi Orkestra Şefi Tarafından Islama Davet Edildi Ve bakin sonra neler oldu .Helal olsun kardeşime SON DAKİKA FLAŞ HABER ...ABD jetleri YPG'yi vurdu