Ana Sayfa
03 Şubat 2018 ( 259 izlenme )
Reklamlar

AKPARTİ'DEN FLAŞ CHP KARARI

AK Parti, CHP Kurultayı'na temsilci göndermeme kararı aldı
AK Parti CHP Kurultayı'na temsilci göndermeme kararı aldı. CHP'nin 36. Olağan Kurultayı 3-4 Şubat'ta gerçekleşecek.

AK Parti, CHP Kurultayı'na temsilci göndermeme kararı aldı
Son dakika gelen bilgiye göre,  AK Parti 3-4 Şubat'ta gerçekleşecek olan CHP Kurultayı'na temsilci göndermeme kararı aldı.

CHP'nin 36. Olağan Kurultayı 3-4 Şubat'ta gerçekleşecek. Ana teması, 'adalet ve cesaret' olarak belirlenen kurultay için 10 binin üzerinde kişiye davet gönderildi. Davetiye gönderilen isimler arasında, sanatçılar, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, diplomatlar ve eski siyasetçiler de bulunuyor.


Kurultay öncesi, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun karşısında, Muharrem İnce, Ümit Kocasakal ve Ömer Faruk Eminağaoğlu aday adaylığını açıklayan isimler. Aday adayları, delegelerin yüzde 10'unun imzasını almaları durumunda aday olabilecekler.

CHP liderinin 7'nci kurultayında ilk gün genel başkan seçimi yapılacak, 2'nci gün ise Parti Meclisi ile Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri belirlenecek. (Habertürk)

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şafak Sezer'e 'Erdoğan ve Kılıçdaroğlu' sorusu.ÖZELLİKLE VİDEONUN 5.DAKİKASINDAN SONRAYA DİKKAT BU ÜLKEDE DARBE OLURSA O TANKIN ÖNÜNE İLK BEN ÇIKACAĞIM DEDİ AMA.DARBE GİRİŞİMİ ESNASINDA KALACAK OTEL ARADI Araç sahiplerine müjdeli haber ERDOĞAN’A YAPILACAK HAİNCE DARBENİN İÇ VE DIŞ GEREKÇELERİ….