Ana Sayfa
03 Şubat 2018 ( 291 izlenme )
Reklamlar

AKPARTİ'DEN FLAŞ CHP KARARI

AK Parti, CHP Kurultayı'na temsilci göndermeme kararı aldı
AK Parti CHP Kurultayı'na temsilci göndermeme kararı aldı. CHP'nin 36. Olağan Kurultayı 3-4 Şubat'ta gerçekleşecek.

AK Parti, CHP Kurultayı'na temsilci göndermeme kararı aldı
Son dakika gelen bilgiye göre,  AK Parti 3-4 Şubat'ta gerçekleşecek olan CHP Kurultayı'na temsilci göndermeme kararı aldı.

CHP'nin 36. Olağan Kurultayı 3-4 Şubat'ta gerçekleşecek. Ana teması, 'adalet ve cesaret' olarak belirlenen kurultay için 10 binin üzerinde kişiye davet gönderildi. Davetiye gönderilen isimler arasında, sanatçılar, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, diplomatlar ve eski siyasetçiler de bulunuyor.


Kurultay öncesi, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun karşısında, Muharrem İnce, Ümit Kocasakal ve Ömer Faruk Eminağaoğlu aday adaylığını açıklayan isimler. Aday adayları, delegelerin yüzde 10'unun imzasını almaları durumunda aday olabilecekler.

CHP liderinin 7'nci kurultayında ilk gün genel başkan seçimi yapılacak, 2'nci gün ise Parti Meclisi ile Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri belirlenecek. (Habertürk)

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yastık Altına Sarımsak Koyun MUCİZEYE Tanık olun ! Ajanslar son dakika olarak geçti F-16 Savaş Uçağı Pilotuna Yolcu Uçağı Verilirse.. Mete Yarar: Erdoğan'ı anlamadık dedi ve o müthiş uyarıyı yaptı ..