Ana Sayfa
26 Şubat 2018 ( 190 izlenme )
Reklamlar

Almanya'da Türk düşmanları birbirine girdi

Almanya'da Türk düşmanları birbirine girdi
Almanya'da seçimden sonra Cem Özdemir'in yüzü yine gülmedi. Koalisyon görüşmelerinde Yeşiller Partisi'nden Dışişleri Bakanı olması beklenen ancak Merkel tarafından diretk olarak üstü çizilen Cem Özdemir'e bri darbe de AfD partisinden geldi.

Almanya'da ırkçı Almanya için Alternatif (AfD) partisi, AfD'li milletvekillerini ırkçılıkla suçlayan Yeşiller Partili politikacı Cem Özdemir hakkında resmi şikayet başvurusunda bulunmaya hazırlanıyor.

İHTİYARLAR HEYETİNE GİDİYOR

AfD Cem Özdemir'in Alman Federal Meclisi'nde yaptığı konuşmasını "resmi olarak Meclis İhtiyarlar Heyeti'ne taşıyacaklarını" kaydederken, şikayette bulunacaklarını belirttiler.

ALMAN CEM'DEN AFD'YE CEVAP

Özdemir AfD'nin suçlamalarına karşı "hızlandırılmış biçimde ve herkesin açıkça görebileceği şekilde" radikalleştiğini söyledi. 

Türk düşmanı AfD ve Cem Özedmir'in karşılıklı atışması, Türk düşmanları birbirini yiyor yorumlarını da beraberinde getirdi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye ile işbirliği yapacak' DÜNYA BU SORUYA KİLİTLENDİ 15 Temmuz gecesi Show TV Muhabiri: Halk korku içerisinde. Vatandaş: Halkın korkusu yok, yalan söyleme! Türkiye bunu nasıl yapıyor?" diye şaşkınlık içindeler