Ana Sayfa
22 Ocak 2018 ( 919 izlenme )
Reklamlar

Almanya'dan skandal 'Zeytin Dalı' açıklaması

Almanya'dan 'Zeytin Dalı' açıklaması

Almanya Dışişleri Bakanlığı Sözcü Yardımcısı Maria Adebahr, BMGK TSK'nın Afrin'de başlattığı Zeytin Dalı Harekatı konusunda sorumlu bir tavır almasını umduğunu söyledi.

Basın toplantısında konuşan Adebahr, "BMGK, bugün Türkiye'nin Suriye'deki eylemlerini ve insani durumu ele alacak. BMGK üyelerinin sorumlu bir tavır almasını ve Suriye'de siyasi yolla çözülmesi gereken krizdeki gerginliğin tırmandırılmaması için düşüncesizce atılacak adımlardan kaçınılması çağrısı yapmasını umuyoruz" dedi.

BMGK, Fransa'nın talebi üzerine Suriye'deki son gelişmelerle, insani durum ve erişimin sağlanması konularını görüşmek üzere bugün toplanacak.

Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian, Suriye'deki son durumu değerlendirmek için BMGK'yı acil toplantıya çağırmıştı


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HIZINA YETİŞEMEDİĞİMİZ HAYIR CI KADINA ABLAMIZDAN AYNI AYARDA EVET Lİ OKKALI CEVAP (Paylaşmayan kalmasın) . İşte dünyanın en büyük anakondası gözlerinize inanamayacaksınız ! RET YEDİLER Yaptığı taklitle sosyal medyayı sallayan çocuk..İZLE PAYLAŞŞ