Ana Sayfa
16 Şubat 2018 ( 1363 izlenme )
Reklamlar

ALMANYA İÇİN BÜYÜK REZİLLİK VE SKANDAL

Almanya'daki skandalda yeni gelişme!

Başbakan Yıldırım ve Merkel'in basın toplantısında Afrin ile ilgili sahte görselleri kullanan sözde gazetecinin, PKK'lı bir terörist olduğu ortaya çıktı.


Haber7 - Detay

Başbakan Binali Yıldırım, Almanya Başbakanı Merkel ile düzenlediği basın toplantısında gösterdiği yalan yanlış fotoğraflarla provokasyon yapmaya çalışan sözde gazetecinin terör örgütü PKK yanlısı bir terörist olduğu ortaya çıktı.

 

BAŞBAKAN HADDİNİ BİLDİRDİ

Basın toplantısı sırasında çıkardığı fotoğraflarla Türkiye'yi karalamaya çalışan sözde gazeteciye Yıldırım, "Propaganda yapma. O elindeki fotoğraflar sahte. Gerçeği görmek istiyorsan Afrin'e gel'' diyerek haddini bildirdi.


TERÖR ÖRGÜTÜ PKK EYLEMLERİNDE BOY GÖSTERDİ

Sözde gazetecinin Almanya'daki terör örgütü PKK'nın eylemlerinde boy gösterdiği fotoğraflar ortaya çıktı.


Armanc Agid Nerweyi denen teröristin Afrin'de çocuklar katlediliyor diye Almanya'da Başabakan Binali Yıldırım'a ve basına gösterdiği fotoğraf 2016 yılı Halep'in bombalanması sırasında çekilen fotoğraf olduğu ortaya çıktı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye ABD'ye resti çekti! Bundan sonra... Unutkanlıktan Şikayetçi Misiniz? Türkiye’den kaçan PKK’lılar o ülkeye gidiyor! İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın köprüde darbeci askerlere karşı yürürken FETÖ'cülerin açtığı ateş ve korumasının şehit olduğu an ilk kez yayınlandı.