Ana Sayfa
14 Aralık 2017 ( 4573 izlenme )
Reklamlar

AMERİKA'DAN İSRAİL'İ ÜZECEK KARAR

ABD'den beklenmedik İsrail kararı!

ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması ve İİT'nin bu karşılık tarihi bir açıklama yapmasının ardından İsrail'i üzecek bir gelişme yaşandıGerçekleşmesi planlanan ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'in İsrail ziyareti süresiz olarak ertelendi.  


 

İSRAİL BASINI VERGİ REFORMU GÖRÜŞMELERİNİ BAHANE ETTİ AMA...


İsrail medyası, ABD Kongresi'ndeki vergi reformu görüşmeleri nedeniyle ziyaretin ertelendiğini belirtse de, bu kararın ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması ve İslam İşbirliği Teşkilatı'nın da buna karşılık tarihi bir hamle yapmasının ardından gelmesi dikkat çekti. 


ABBAS REST ÇEKMİŞTİ


Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın diplomasi danışmanı Mecdi Haldi, Cumartesi yaptığı açıklamada ABD'nin bu kararının bütün kırmızı çizgileri geçtiğini vurgulamış; Abbas'ın bu nedenle Pence'i Batı Şeria'da kabul etmeyeceğini ifade etmişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Balık Reyonundaki Etlerin İçinde Bir Hareketlilik Gören Adam Telefona Sarıldı Ve Bakın Nasıl Bir Manzara İle Karşılaştı ! ŞOK OLACAKSINIZ !!! Yüregine Saglik..Cesur Yürekli Kadın...Sevda Türksev. Lütfen paylaşalım 2018 YILI İÇİN NEDEN SİLAHLANMA EMRİ VERİLDİ MILLI DERIN DEVLETİN ZAFERİ