Ana Sayfa
17 Mart 2018 ( 7389 izlenme )
Reklamlar

AMERİKA'YA BÜYÜK ŞOK .

AMERİKA'YA BÜYÜK ŞOK ...


İngiltere’deki ABD üssü acil olarak kapatıldı!

ABD’nin İngiltere’deki hava üssü Mildenhall, henüz açıklanmayan bir olay nedeniyle acil olarak kapatıldı.


ABD Hava Kuvvetleri'nin İngiltere'deki üssü Mildenhall'a güvenlik gerekçesiyle giriş çıkışlar kapatıldı.
 
Arabasıyla üsse girmeye çalışan bir kişi durdurularak gözaltına alındı.
 
İngiliz polisinin olay yerine sevk edildiği belirtildi.........YENİ HABER....


CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, sosyal medya üzerinden paylaştığı video hakkında skandal bir açıklamada bulundu. Yarkadaş Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bünyesindeki okullarda adeta şeriat provaları yaptırıldığını söyledi.

Videoda, öğrenciler ''Elimizde Kur’an, kalbimizde iman, Müslüman’ız Müslüman, yaşasın İslam...'' diyor.

Bu görüntülerin eline yeni ulaştığını belirten Yarkadaş, "Andımızı niye kaldırdıkları bunları izleyince daha iyi anlaşılıyor" dedi.

Tüm okulların AK Parti'li MEB eliyle adeta şeriat provalarının yapıldığı merkezler haline dönüştürüldüğünü söyleyen Yarkadaş, "Arsızlık, hırsızlık ve çürümüşlüklerini saklamak için İslamı kendilerine kalkan yapıyorlar"ifadelerini kullandı.

TBMM'YE TAŞIDI

Barış Yarkadaş, görüntüleri TBMM'ye taşıdığını ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a soru önergesi verdiğini de ifade etti. CHP'li vekil, "Cevap verecek cesaretinin olmadığını biliyorum. Ama yine de sordum. Tarihe kimin ne yaptığını kaydedelim" açıklamasında bulundu.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ölüm anlık bir şey değildir, 3 ay önceden başlar! Erdoğan yetkilerinizi kullanın deyince özel harekat kabus oldu YOL KESEN TERÖRİSTLER ÖZEL HAREKATÇİYA DENK GELİNCE Erbakan hoca Erdoğan’a neden hain dedi. Oyun derindi