Ana Sayfa
23 Aralık 2017 ( 675 izlenme )
Reklamlar

AMERİKALI GENERALDEN ŞOK AÇIKLAMALAR

ABD'li generalden yeni kriz kehaneti!
Norveç'te konuşlandırılmış ABD deniz piyadelerinin komutanı General Robert Neller, bölgede ‘büyük kavganın’ başlayabileceği konusunda askerlerini uyardı.

ABD'li generalden yeni kriz kehaneti!

Norveç'te görevli ABD'li General Robert Neller, bölgedeki Amerikan varlığının genişleyebileceği tahmininde bulunarak askerlerine yerlerinin değişebileceğini bildirdi.

Askerlerine seslenen general, “Umarım yanılırım ama savaş yaklaşıyor. Buradaki varlığımız sayesinde sizler enformasyon ve politik mücadeleye katılıyorsunuz” dedi.

"YAKINDA DİKKATLER PASİFİK VE RUSYA'YA ODAKLANACAK"

Yakın zamanda dikkatlerin Pasifik ve Rusya’ya odaklanacağını dile getiren Neller, "Sadece neden burada olduğunuzu unutmayın. Onlar gözlemliyor. Tıpkı sizin nasıl onları gözlemlediğiniz gibi, onlar da sizi gözlemliyor. Burada 300 deniz piyademiz var. Bu sayıyı bir gecede 3 bine çıkarabiliriz” ifadelerini kullandı.

KAYNAKMİLİTARY.COM

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'Lİ VEKİL DOLARIN DÜŞMESİ İÇİN GEREKLİ ŞARTLARI AÇIKLADI İZLEYİN YORUM SİZİN.. Yerli otomobil hamlesi o ülkeyi rahatsız etti ŞAKA DEĞİL GERÇEK BİR ZAMANLAR TÜRKİYE. PAYLAŞMAYAN KALMASIN.. Dikkat! Emekliliğiniz iptal olabilir