Ana Sayfa
28 Ocak 2018 ( 2302 izlenme )
Reklamlar

Arif Sağ: Bir dönem halkıma ihanet ettim

 Arif Sağ: Bir dönem halkıma ihanet ettim
Türk Halk Müziği sanatçısı Arif Sağ, arabesk şarkılar söylediği dönemle ilgili olarak, "Bir dönem halkıma ihanet ettim" ifadelerinde bulundu. Arif Sağ, arabeskin yoksulların duygularını sömürmekten başka bir şey olmadığını savundu
28.01.2018 - 15:04 | Güncelleme: 28.01.2018 - 17:14
CNN Türk'e konuk olan ve kanserle mücadele eden usta sanatçı Arif Sağ, arabesk şarkılar söylediği dönemle ilgili olarak, "Bir dönem halkıma ihanet ettim.' dedi.

Sağ, açıklamasına, “Yeni müzik akımları çıkıyor. Ömrü ne kadar? Peki getirdiği şey ne? Getirdiği şey, fakirlerin duygularını sömürmekten başka bir şey değil. Onu bende yaptım. Ben o zaman kalktım özür diledim, ihanet ettiğimi söyledim. Kendi halkıma, geldiğim insanlara bir dönem ihanet ettim. Bunu bilerek mi yaptım, bilmeyerek mi yaptım çok farklı bir şey. Ama o kendi açımdan bir ihanet" şeklinde devam etti.

Akciğer kanseri teşhisi konulan Arif Sağ, geçtiğimiz aylarda tedavi için Küba’ya gitmişti. 

Türkiye'ye döndükten üç gün sonra soluğu eğitici olduğu Avcılar Konservatuvarı’nda alan Arif Sağ, uzun süre sonra ilk kez merdivenleri tek başına çıktığını belirtmişti.

Sağlıklı görünen sanatçı, Küba’ya gidişinin ardından sevenlerinin kendisine yakınlık gösterdiğini anlatıp, “Ben sevilecek bir insanım. Beni sevmeye devam etsinler” demişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KILIÇDAROĞLU'NUN FOYASINI ORTAYA ÇIKARTAN VİDEO HIZLA YAYILIYOR...ELDEN ELE ULAŞTIR..İZLE PAYLAŞ.. Alman İstihbaratından Merkel'i Korkutan Şok 'Türk' Raporu! 30 Yıl İçinde Türkler... Alçak Fetö Erdoğan'a iftira atmaya devam ediyor Zina Yaptığını Ve Bunu Kimseyeye DÜNYAYI ŞOKE EDEN PROJE KANAL İSTANBUL PAYLAŞMAYAN KALMASIN