Ana Sayfa
27 Kasım 2017 ( 815 izlenme )
Reklamlar

ARTIK TÜRKİYE'DEN ÖDLERİ KOPUYOR .BUNU BİZ DEĞİL KENDİLERİ SÖYLÜYOR

Amerika'li yetkiliden büyük İTİRAF ...Türkiye ABD için en büyük tehlike!

Türkiye ABD için en büyük tehlike!ABD Başkanı Donald Trump’ın önde gelen danışmanlarından ve eski Beyaz Saray Başstratejisti olan Steve Bannon, Kuzey Kore’nin yanı sıra insanların dikkat etmeleri gereken en az iki tehlikeli durumun daha bulunduğunu söyledi.

“ABD İÇİN EN BÜYÜK TEHLİKE TÜRKİYE”

Al Awsat’ta yer alan habere göre, Daphne Barak’a konuşan Bannon “Türkiye bizim (ABD) için en büyük tehlike” ifadelerini kullanan Bannon, “(Komşusu) İran’ın yakınında bile değil… Hayır! Erdoğan yönetimi altında, Türkiye’de neler olup bittiğini iyi okuyamıyoruz” ifadelerini kullandı.

“KATAR KUZEY KORE KADAR TEHLİKELİ”

Bir sonraki ‘küresel savaşın’ da Katar’a karşı olacağını iddia eden Bannon, “Katar’a yönelik Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Mısır ve Suudi Arabistan tarafından atılan adımlar konusunda Donald Trump’ı takdir ediyorum. Boykot, onun Suudi Arabistan ziyaretinden kısa bir süre sonra oluverdi” dedi.

Bannon, Katar’ın ‘Kuzey Kore kadar tehlikeli olduğunu’ savundu.

AĞUSTOS AYINDA İSTİFA ETMİŞTİ

Virginia eyaletinin Charlottesville kentinde gerçekleşen olaylarla ilgili olarak ABD Başkanı’nın tutumunu eleştiren Bannon, Trump’ın kendisini görevden almaya hazırlandığı iddialarının ardından geçen ağustosta görevi bırakmıştı.

KAYNAKT 24

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

PKK’nın planı bozulunca B planı devreye girdi! ALLAH'ın Kudreti karşısında insanoğlunun acizligi ..İZLERKEN ŞOK OLACAKSINIZ Amedspor sahaya çıkmama kararı aldı! iki sıfır atılacak