Ana Sayfa
04 Aralık 2017 ( 597 izlenme )
Reklamlar

AVRUPA 'DA BÜYÜK KRİZ .

Ingiltere ve AB Brexit görüşmelerinde anlaşmaya varamadı

İngiltere Başbakanı Theresa May, Brexit görüşmelerinde bir sonraki aşamaya geçmek için Avrupa Birliği (AB) ile bir anlaşmaya varamadıklarını söyledi.

İngiltere Başbakanı Theresa May ve Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, Brexit görüşmelerine ilişkin düzenlenen ortak basın toplantısında konuştu. May, görüşmelerde ilerlemenin kaydedildiğini ancak "birkaç konu" üzerindeki farklılardan dolayı bir sonraki aşamaya geçmek için AB ile bir anlaşmaya varamadıklarını söyledi.
 
Juncker ise, "Brüksel'deki görüşmelerde 'en iyi çabalara' rağmen bugün tam bir anlaşmaya varmak mümkün değildi, ancak bu 'başarısızlık değil' dedi.
 
Öte yandan AB, vatandaş hakları konusunda bir anlaşmaya varılıncaya kadar İngiltere'nin ne kadar ödeyeceği konusunda açıklama yapılmayacağını bildirdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Diktatör rastgele bir eve girdi ve namazını kılıp çıktı. Ne kadar diktatörce hareketler bunlar. SKANDAL SÖZLER Diş Macununu Burnunuza Sürün ve İnanılmaz Birşey Olacak Kılıçdaroğlu bir Amerikan projesidir .Biz değil CHP 'li vekil belgesi ile birlikte söylüyor