Ana Sayfa
23 Aralık 2017 ( 1790 izlenme )
Reklamlar

Bakin bu sefer neden rahatsız oldu

Fatih Portakal Filistinliler'in fes giymesinden rahatsız oldu.

Türk ve İslam düşmanı Murdoch'un sahibi olduğu FOX'un haber spikeri FatihPortakal, Filistin'de Türkiye ve Erdoğan'a yönelik sevgi gösterilerinde çocukların fes giymesinden rahatsız oldu. Osmanlı'ya olan bağlılıklarını göstermek için o döneme ait fesleri giyen Filistinlileri hazmedemeyen Portakal, "Biz fesi eskiden giyiyorduk, onlara söylemek lazım. dedi.

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda dün akşam ABD ve İsrail'e karşı elde edilen Kudüszaferinin ardından bugün Filistin'de Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanlehine sevgi gösterilerinde bulunuldu.

"FES GİYMEDİĞİMİZİ ANLATMAK GEREKİYOR"

Bu sevgi gösterilerini ekrana getiren FOX TV Ana Haber Sunucusu Portakal haberin ardından şu ifadeleri kullanarak Filistinlilerin fes giymesindeki rahatsızlığından bahsetti: "Türk bayrağı evet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan evet, fes giyidirilmiş çocuklar vardı. Hayır. Biz fes giymiyoruz. Oradaki Filistinlilere bunu anlatmak izah etmek gerekiyor. Biz eskiden fes kullanıyorduk."


A HABER 

.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mahkemeden Nihat Doğan'a şok! Zorla getirme kararı... REZA ZARRAB REZALETİNDE HİÇ BİR YERDE OLMAYAN AYRINTI ORTAYA ÇIKTI! RUSYA'DAN FLAŞ İTİRAF Mide yanması ve reflüyü doğal yollarla tedavi edin!