Ana Sayfa
17 Ocak 2018 ( 419 izlenme )
Reklamlar

BAKIN KORKUDAN NELER YAPIYORLAR

Terör örgütü titremeye başladı!
Türk askerinin korkusuyla dünyadan yardım dilenen YPG'liler, sosyal medyada yalan rüzgarı estirip büyük paniği gizlemeye çalışıyor.

Terör örgütü titremeye başladı!

Türk ordusunun her an operasyona başlayabileceği Afrin'de, YPG'li teröristler bir yandan içi boş tehditler savurup diğer yandan da uluslararası toplumdan yardım dileniyor. Afrin'in etrafı neredeyse tamamen Türkiye ve desteklediği ÖSO tarafından sarılmış durumda. 

PANİĞİ GİZLEMEYE ÇALIŞIYORLAR

Büyük paniği gizlemeye çalışan terör örgütünün Twitter hesapları, Afrin'e girilemeyeceğini iddia ediyor. Terör hesapları ayrıca, Afrin'den yüzleri maskeli kadın teröristlerin fotoğrafını paylaştı. Fotoğraf altında kadın teröristlerin YPG'nin özel kuvvetleri olduğu yazıldı.

Sosyal medyada kampanya yürüten terör yandaşları, YPG'nin bugün Türkiye'yi durdurması için dünyaya yalvarmasını da görmezlikten geldi.

Öte yandan Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Neçirvan Barzani'nin bugünkü açıklamalarının operasyonun başlayacağına işaret ettiğin şeklinde yorumlanıyor. Barzani, bugün "Türkiye ve İran ile ilişkilerimiz her geçen gün iyiye gidiyor. Daha iyi olacağına inanıyoruz" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye Eski Topraklarına Geri Döndü , Katar'da Üs Kurdu - Bu AKP 'lilerin derdi nedir ? SAVAŞ KARARI ! MUTLAKA DİNLEYİN YADA OKUYUN ..OKUMAK İSTERSENİZDE VİDEONUN ALTINDA MAKALE .. Kılıçdaroğlu fena uçtu: Seçimde en az yüzde ...