Ana Sayfa
03 Nisan 2017 ( 1060 izlenme )
Reklamlar

Baykal çıldırdı

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, katıldığı referandum toplantısında skandal açıklamalarda bulundu. Baykal, "Halk oylamasında 'hayır' çıkarsa, İzmir'de düşmanı denize dökmüş gibi sevineceğiz" şeklinde skandal ifadeler kullandı.

FETÖ'YE KUCAK AÇTI

Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa katılan Baykal, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik soruşturmalar kapsamında FETÖ'cülerin görevden uzaklaştırılmasına da değinerek FETÖ'ye kucak açtı ve şunları söyledi:

"120 binin üzerinde insanın işine son verildi. Bunlar, bu işin karargahında olan, bu işin kumandasını yapan insanlar mı? Halen siyasi ayağı belli değil. Karinelerle, idari takdirle hukuki sorunları çözmeye kalktılar, 120 bin kişi işinden atıldı. İşten atılmanın yol açtığı tablo malum. Özel sektör de iş vermiyor. Çoluk çocuk, aile, borçlar, ödenecek taksitler, bin bir zorluk sıkıntı... Ne halin varsa gör. Böyle devlet olur mu? Böyle hukuk olur mu? Hala hukuk işlemeye başlamadı. Söz verdiler komisyon kurulacak. Komisyonun kim olduğu belli değil."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sisi'nin ezildiği o anlar. İŞTE TÜRKİYE VE LİDERİNİ BÖYLE GÖRMEK İSTEDİKLERİ İÇİN SALDIRIYORLAR Rusya açıkladı! Savaş durumunda ... Sokağa çıkma çağrıları yapılıyor Rusya'dan flaş açıklama!