Ana Sayfa
15 Şubat 2018 ( 2015 izlenme )
Reklamlar

Berlin'de skandal! Başbakan haddini bildirdi

Berlin'de skandal! Başbakan haddini bildirdi
Başbakan Binali Yıldırım, Berlin'de haddini aşan YPG yanlısı gazeteciye dersini verdi.

Berlin'de skandal! Başbakan haddini bildirdi

 
Başbakan Binali Yıldırım, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile ortak basın toplantısı düzenlendi.

Basın toplantısında, YPG yanlısı muhabirin Afrin'de katliam olduğunu söylerek sahte fotoğrafları göstermesi Başbakan Yıldırım'ın çok sert tepkisine neden oldu.

Başbakan, 'Propaganda yapma. O elindeki fotoğraflar sahte. Gerçeği görmek istiyorsan Afrin'e gel'' diyerek küstah gazeteciye haddini bildirdi.

'NE YAPTIĞMIZI TÜM DÜNYA BİLİYOR'

Başbakan Yıldırım: "Mülteci konusu tek başına bizim sorunumuz değil, bizim ürettiğimiz bir sorun da değil. Bu sorunların hiçbirini başlatan da biz değiliz. Biz sadece sonuçlarına katlanıyoruz. Suriye'deki savaşı biz başlatmadık. Oradaki mülteci akını biz başlatmadık ama orada canını kurtarmaya çalışan 3,5 milyon insanı biz bağrımıza bastık, ekmeğimizi paylaştık. Bize yalan yanlış resim gösteren arkadaş bu gerçeği görsün. Ne yaptığımızı bütün dünya biliyor. Dolayısıyla alnımız ak. Yaptığımız işi biliyoruz.'' dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a taşla saldıracaklardı . Helal olsun bi çocuğa .Bir bu çocuğu dinleyin birde Kılıçdaroğlu'nu ! Aradaki farkı görün CUMHURBAŞKANI ERDOĞANDAN MİSAK-İ MİLLİ SINIRLARI ÇIKIŞI MUSUL BİZİMDİR. SAHADA DA OLACAĞIZ MASADADA ! .PAYLAŞMAYAN KALMASIN !