Ana Sayfa
14 Şubat 2018 ( 1372 izlenme )
Reklamlar

Birleşip, Türk askerlerine direnin' çağrısı!

Birleşip, Türk askerlerine direnin' çağrısı!

Yüzbinlerce insanın katili Esed rejiminin Dışişleri Bakan Yardımcısı Faysal Mikdad, bizzat katlettiği ve katletmeye devam ettiği vatandaşlarına 'birlik olup Türk güçlerine direnmeleri' çağrısı yaptı.


Suriye'de Arap-Kürt demeden yüzbinlerce vatandaşını acımasızca katleden, milyonlarca vatandaşını da yurtlarından eden Esed rejimi Arap ve Kürtlere, "Türk askerlerine karşı birleşin" çağrısı yaptı.

Suriye resmi haber ajansı SANA'ya göre Rejimin Dışişleri Bakan Yardımcısı Faysal Mikdad, Türkiye'nin Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili ''Afrin bölgesi Suriye topraklarının ayrılmaz parçasıdır'' vurgusunu yaptı.

KATİL REJİM, KATLETTİĞİ VATANDAŞLARINA ÇAĞRI YAPTI

''Suriye’nin kuzeyindeki Arap ve Kürt vatandaşlarımızı birleşerek Türk askerlerine direnmeye çağırıyoruz'' diyen Mikdad, Şam'ın 'bu saldırganlığı püskürtmek için gereken tüm tedbirleri aldığını' söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP Aziz Kocaoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak açıklamalar MAŞALLAH NE BEREKETLİ ÇEK ÇEK BİTMİYOR DAHADA ARTIYOR ERKAN TAN'dan.. 'REİS'den rahatsız olan Fatih Portakal'a ayar Ankara'dan jet yanıt: Bu yüzden kaale almıyoruz