Ana Sayfa
30 Ekim 2017 ( 941 izlenme )
Reklamlar

BİZ SENİ GEZİDEN BERİ BİLİYORUZ BOŞUNA KENDİNE PAY ÇIKARMA BÜLENT BEY !

Bülent Arınç’tan Gökçek için çok ağır sözler

Eski TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifasının ardından açıklamalarda bulundu.

Eski TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifasının ardından bir TV kanalında soruları yanıtladı.

Arınç, Gökçek'in istifasıyla ilgili "O bana siyaseten zarar vermek istedi ama ben siyaseten daha da güçlendim, sabrettim ve kazandım. 2009'dan beri Melih Gökçek'in adaylığına karşı çıktım. 2014'te çok daha fazla karşı çıktım. O gitti gidecekti zaten. Bana FETÖ'cü dedi, çocuklarım çok fazla acı çekti, onlarla helalleşsin ben bir şey istemiyorum." cevabını verdi.

Melih Gökçek'le tartışması ve uzun süre gündemde yer tutan Arınç, "sabrettim ve kazandım" dedi.

"O GİDECEKTİ ZATEN"

Arınç, Melih Gökçek'in istifasına bir gün kala Ankara'da cami açılışında Cumhurbaşkanı'nın yanında yer alması ve Cumhurbaşkanı'nın kendisine teşekkür etmesi de hatırlatılarak sorulan soruya; "O bana siyaseten zarar vermek istedi ama ben siyaseten daha da güçlendim, sabrettim ve kazandım. 2009'dan beri Melih Gökçek'in adaylığına karşı çıktım. 2014'te çok daha fazla karşı çıktım. O gitti gidecekti zaten. Bana FETÖ'cü dedi, çocuklarım çok fazla acı çekti, onlarla helalleşsin ben bir şey istemiyorum." cevabını verdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ÖCALAN BAHOZU SORUP Feto- Marslı Bir Çocuk Beni Ziyaret Etti :) Başkomutan Resti Çekti Böyle Geri Vites Yaptılar! Kılıçdaroğlu ile ilgili bomba iddia!.Hüseyin Kocabıyık Öyle şeyler söyledi ki ..