Ana Sayfa
30 Kasım 2017 ( 1004 izlenme )
Reklamlar

Bomba iddia

Bomba iddia! ABD Dışişleri Bakanı değişiyor

New York Times, ABD Dışişleri Bakanı Tillerson yerine CIA Direktörü Pompeo'nun getirileceğini duyurdu.

New York Times, kaynaklarına dayandırdığı haberinde ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson yerine CIA Direktörü Mike Pompeo'nun getirileceğini duyurdu.
 
Haftalar içinde gerçekleşmesi beklenen bu değişikliğin ardından CIA Direktörlüğü'ne de Senatör Tom Cotton'un atanması bekleniyor.
 
Amerika'nın önde gelen gazetelerinden New York Times, Trump'ın bu konuda henüz son kararı vermediğini de belirtti.
 
Ekim başında Tillerson'ın Trump için 'moron' dediği öne sürülmüş, Trump'ın yalanlamalarına karşı Amerikan NBC kanalı haberin arkasında durmuştu. Tillerson da yaptığı basın toplantısında istifayı hiçbir zaman düşünmediğini söylemiş, ancak 'moron' sözüyle ilgili bir yalanlamada bulunmamıştı.
 
ABD basınında çıkan haberlerde, Başkan Trump'ın bu durum karşısında oldukça sinirlendiği ve Tillerson'ın yerine CIA Direktörü Mike Pompeo'yu getirmek istediği iddia edilmişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika..Öyle birşey itiraf ettiler ki ! KORKUNÇ VAHŞET! KAYINPEDERİNİ BIÇAKLA DOĞRAYIP CESEDİYLE SELFİE ÇEKTİ! Jetler peş peşe havalanıyor… Sıcak çatışma sürüyor… Teröristlere büyük darbe ABD yeni senaryoyu devreye soktu.. AMERİKA SINIRA 400 TANK YERLEŞTİRDİ.NEDEN Mİ !..İZLE PAYLAŞ.