Bordo Bereliler Suriye Filmi (Fragman ) İZLE PAYLAŞ

273 izlenme14 Mart 2017
Reklamlar
Filmde, Bordo Bereli askerlerimizin Suriye'deki bir terör örgütünün liderine yaptığı operasyonun yanı sıra askerlerimizin günlük yaşantısı aile hayatı ve sosyal hayatı da ele alınıyor.

Filmin son çıkan fragmanın da şehitlerimizin birer sayıdan ibaret olmadığı vurgusu yapıldı.

Filmde operasyona giden timin başında olan Mehmet Yüzbaşı (Cenk Ertan) amrindeki askerlere şöyle seslenir "Evde haber kanalları her daim yüksek sesle açıktır, İki, iki kişi kaybettiniz diyorlar sayımıyız biz, sen abi değil misin söylesene abi değil misin? Zeydan sen baba değil misin? Söylesene evde sana ne diyorlar oğlum 7 mi diyorlar 9 mu diyorlar?"

Cenk Ertan, " Bizler için canını ortaya koyarak ve hatta ölümü göze alarak zor şartlarda görev yapan bordo berelilerimizin hayatlarını ve çektikleri zorlukları bir nebze de olsa anlamış olduk. Onlar rakamdan ibaret değildir" dedi.

Filmin sloganı "Onlar doğru ve yanlışı ayırt etmeye çalışmadılar; çünkü onların tek doğruları "ÖNCE VATAN" dı… "VATAN" uğruna ölecekleri aşktı"

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan Konuştu Gençler Çıldırdı; Yol Ver Gidelim Avrupayı Ezelim. ABD'den itiraf gibi karar TURGUT ALP VE BAMSININ FETIH SIIRI MUHTESEM ERDOĞAN'ın çağrısı üzerine O AB ülkesi Filistin Devleti'ni tanımaya hazırlanıyor