Ana Sayfa
13 Aralık 2017 ( 508 izlenme )
Reklamlar

BU ÇILGINLIKTAN UZAK DURUN !

Bitcoin'le ilgili bir günde ikinci uyarı!


Bitcoin hakkında 3. Ankara Marka Festivali'nde açıklamalarda bulunan Ekonomi Zeybekci, "Bu bir global saadet zinciridir, alt zemini yoktur." dedi. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ise, "Bitcoin lale çılgınlığı geçmiş uzak durulmalı" demişti.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından, ATOCongresium'da gerçekleştirilen "3. Marka Festivali"nde sanal para Bitcoin'i değerlendirdi.
 
Bitcoin hakkında vatandaşları uyaran Zeybekci, "Bitcoin bugün çılgınlık haline geldi. Şu anda yok, bir aralar Türkiye'de saadet zincirleri vardı, hatırlar mısınız?" diye sordu."ALT ZEMİNİ YOKTUR"
 
Bu tarz çılgınlıklarda dolandırıcılığın en sondakine kadar devam ettiğini kaydeden Ekonomi Bakanı şunları söyledi:
 
"Bu global bir saadet zinciridir, alt zemini yoktur. Bu, dünyayı sadece bir veya iki her şeyiyle kontrol ettiğiniz, cendere altına aldığınız, gerektiğinde zulmettiğiniz bir para birimine mahkum edemeyeceğinizin çıkışlarıdır bunlar. Onun için bunun çaresi de bulunacak."
 
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek de, sabah saatlerinde Twitter hesabından paylaştığı mesajda Bitcoin'i tarihin en büyük finans balonlarından biri olan lale çılgınlığına benzetmişti

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Karakolların güvenliği ARI’ya emanet Erdoğan'ın dünyayı titreten o konuşması.. H.A.A.R.P Nedir ? Doğuşu, Etkileri, Etki Alanları... 99 depremi ile alakası var mı? İzleyin, kararı siz verin.. 283 Kilogramlık Kütüğü Sırtında Taşıyan Rizeli