Ana Sayfa
18 Aralık 2017 ( 553 izlenme )
Reklamlar

Bu Sırrı Doktorlar Bile Açıklamıyor – İşte Çocuğunuzu Bitten Kurtaran Kesin Yöntem

Bu Sırrı Doktorlar Bile Açıklamıyor – İşte Çocuğunuzu Bitten Kurtaran Kesin Yöntem


Küçük bir çocuk başını hararetli bir biçimde kaşıdığında aklımıza ilk gelen şey başında bit olduğudur.Küçükken herkese bit geçmiştir. Çocuklukta hatırlamak istemediğimiz en kötü anlardan biridir.Çocuklar bit tarağıyla taranmayı sevmez. Canları çok yanar.  Bitler yetişkinlerden daha çok çocuklara geçer. Okul ortamı bunun için çok müsaittir. Yan yana asılan kabanlar ve ceketler bitlerin başka çocuklara geçişini kolaylaştırır. […]

Küçük bir çocuk başını hararetli bir biçimde kaşıdığında aklımıza ilk gelen şey başında bit olduğudur.Küçükken herkese bit geçmiştir. Çocuklukta hatırlamak istemediğimiz en kötü anlardan biridir.Çocuklar bit tarağıyla taranmayı sevmez. Canları çok yanar.
 Bitler yetişkinlerden daha çok çocuklara geçer. Okul ortamı bunun için çok müsaittir. Yan yana asılan kabanlar ve ceketler bitlerin başka çocuklara geçişini kolaylaştırır.

Bit her ne kadar ölümcül olmasa da son derece can sıkıcıdır. Çok çabuk üremeleri de bir dezavantajdır.Bitler için özel şampuanlar üretilmiştir ancak hiçbirinin çok etkili olduğu söylenemez.Sizler içinde bir önerimiz var.Hem ucuz hem de kimyasal içermiyor.    Malzemeler:

Bit tarağı
Ağız çalkalama suyu
Beyaz şarap sirkesi
Duş bonesi
Havlu

 
Uygulanışı:
1- Çocuğun saçını ağız çalkalama suyu ile ıslayın. Sonra da başına duş bonesi geçirin. Bir saat boyunca öyle beklesin. Bitler, ağız çalkalama suyunun kokusundan nefret ederler.
2- Saçını yıkayın ve kurulayın. Bu sefer de beyaz şarap sirkesiyle ıslayın. Sirke, yumurtalardan kurtulmanıza yardımcı olacak. Sirkeli saçların üstüne tekrardan bone geçirip bir saat bekletin.
3- Şimdi saçlarını normal şampuanla yıkayıp bit tarağıyla tarayın.
4- Çocuğunuzun gittiği okuldaki arkadaşlarında da bit varsa okula göndermeden önce saçına sprey şişesinin içine koyduğunuz ağız çalkalama suyunu püskürtün.
Healthy Life Center’dan aktarılanlara göre hem ucuz hem de doğal olan yöntemle çoğu kişi olumlu sonuçlar elde etmiş.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ardahan'da büyük heyecan! Herkes oraya koştu Beyoğlu'nda bir araçtan rastgele ateş açıldı! SON ZAMANLARDA İZLEDİĞİM EN GÜZEL VİDEO .BAKIN BİR İP DÜNYADA Kİ HER ŞEYDEN NASIL KIYMETLİ OLABİLİYOR TOKAT GİBİ TÜRKİYE AÇIKLAMASI