Ana Sayfa
01 Temmuz 2017 ( 313 izlenme )
Reklamlar

Büyük provakasyon

Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde başlatılan kaos yürüyüşü, Türkiye'de yeni bir Gezi kalkışması bekleyenlerin ekmeğine yağ sürdü. FETÖ'nün Fenerbahçe'ye kurduğu kumpas sonrası 'Adaletefeneryak' sloganıyla adil yargılama isteyen Fenerbahçelileri, bu kez FETÖ için sokaklara dökmeye dayalı karanlık bir tezgah hazırlandı.

FETÖ, PKK ve DHKP-C gibi terör örgütlerinin desteğini alan Kılıçdaroğlu'nun kaos yürüyüşünü bahane eden karanlık odaklar, futbol taraftarlarını da provoke etmek için kollarını sıvadı.

Fetullahçı terör örgütünün 3 yıl önce Fenerbahçe'ye hazırladığı "şike kumpası" sonrası, FETÖ'ye karşı "Adaletefeneryak" diyerek adil yargılanma isteyen Fenerbahçelileri bu kez FETÖ için sokaklara dökmeye dayalı karanlık bir tezgah hazırlandı.

"Fenerbahçeliler Adalet Yürüyüşü'ne katılıyor" denilerek FETÖ'nün mağduru Fenerbahçeliler FETÖ için Kılıçdaroğlu ile birlikte yollara dökülmeye çalışılıyor. Kim oldukları belirsiz ve kendilerini Fenerbahçeli gibi gösteren karanlık çevreler FETÖ mağduru Fenerbahçe'nin adını kullanarak kaos yürüyüşüne ortak ediliyor.

FETÖ'nün yayın organı haline gelen CHP'nin Halk TV'sinde de Fenerbahçe taraftarlarına yönelik bir provokasyona imza atıldı. FETÖ'nün şike kumpasının yıldönümü olan 3 Temmuz'u bahane eden karanlık eller, FETÖ kumpasının mağduru Fenerbahçe'yi FETÖ kumpasının yıldönümünde FETÖ için sokağa dökme senaryosunu devreye soktu.

İşte karanlık organizasyona ilişkin detayların yer aldığı ilan:

Aynı karanlık eller Beşiktaş ve Galatasaray taraftarlarını da sokağa dökmek için şu provokasyonu yapıyor:Sosyal medyada da 3 yıl önce FETÖ'nün kumpasına karşı "Adaletefeneryak" denilerek Cem Yılmaz gibi ünlü sanatçıların destek verdiği eski kampanya yeniymiş gibi sunularak, provokasyona malzeme yapılıyor.

3 yıl önce dönemin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün muhatap olduğu kampanyada FETÖ mağduru Fenerbahçe yöneticilerinin adil yargılanması için şöyle çağrı yapılmıştı:


Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin, şike iddiasıyla görülen davada yeniden ve adil yargılanması talebiyle 1907 Fenerbahçe Derneği tarafından başlatılan "Adalete Fener Yak" kampanyası için ünlüler de bir araya geldi.

Cem Yılmaz, Okan Bayülgen, Berna Laçin, Burcu Kara, Ceyda Düvenci, Emre Kınay, Emre Karayel, Kıraç, Sarp Akkaya, Şebnem Ferah ve Şevket Çoruh, kamera karşısına geçerek "Adalete Fener Yak" kampanyasına destek verdi. Ünlüler, sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan görüntüde, yeniden yargılanma taleplerini dile getirirken, "Adalete Fener Yak" kampanyası için çağrıda bulundu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ajanslar son dakika olarak duyurdular Trump'ın bakanı endişeli! Gölge düşürüyormuş Yerli otomobil işte böyle olacak… 10 maddelik yol haritası Maliye Bakanlığı'ndan flaş 'asgari ücret' kararı