Ana Sayfa
28 Aralık 2017 ( 593 izlenme )
Reklamlar

Çalışmalara başladılar! Zemin yokluyorlar...

GÜL, DAVUTOĞLU'NUN "İÇTEN YANMALI" GAZETESİNİ ZİYARET ETTİ!

Çalışmalara başladılar! Zemin yokluyorlar...

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu'na yakınlığıyla bilinen Karar Gazetesi'ni ziyaret etti

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Karar Gazetesi'ni ziyaret etti. Amcası Mahmut Gül'ün vefatı nedeniyle ertelediği ziyareti bugün gerçekleştiren Abdullah Gül'ü Karar Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Kiras ile diğer yönetici ve yazarlarıyla biraraya geldi.

Son dönemde köşe yazarları ve gazeteciler Gül'ün çeşitli temaslarda bulunduğunu ve 2019'da Cumhurbaşkanlığına aday olacağını iddia etmişti.

GÜL: KAYGI VERİCİ

Son çıkartılan KHK ile ilgili Abdullah Gül: Gül sosyal medya hesabında, "15 Temmuz hain darbe teşebbüsüne karşı arkasına bakmadan sokağa çıkıp direnen kahraman vatandaşlarımızı koruma amacıyla çıkartıldığını düşündüğüm 696 sayılı KHK’nın yazımındaki hukuk diliyle bağdaşmayan muğlaklık, hukuk devleti anlayışı açısından kaygı vericidir" ifadelerini kullandı.


Gül, düzenlemenin ileride herkesi üzecek olaylara fırsat vermemesini istedi, "gözden geçirileceğini ümit ediyorum

ERDOĞAN: MUĞLAKLIKTAN BAHSETMESİ ÜZÜCÜ

Abdullah Gül'ün KHK açıklamasının ardından Erdoğan şu ifadeleri kullanmıştı: Neye dayanarak siz böyle bir muğlaklıktan bahsediyorsunuz? Hangi madde sizi bu muğlaklığa itebiliyor? Bu üzücü olmuştur. Kendileri tarafından yapılan o açıklama, aldığı retweet’lerle süreci çok farklı bir yere doğru işletmiştir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD ile PYD/PKK'dan sözde ordu hazırlığı ASLANDI LAĞIM FARESI OLDU 5 kilo ete eşit Bir "Titanik" vakası daha! Kıyamete dahi dayanacak şeklide yapıldığı söylenen tohum deposu hayal kırıklığına neden oldu.