Ana Sayfa
15 Şubat 2018 ( 1779 izlenme )
Reklamlar

Çalışmıyor diyenler sürpriz cezalar gelebilir!

EDS uyarısı: Çalışmıyor diyenler sürpriz cezalar gelebilir!

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden sürücülere uyarı geldi; İstanbul'daki Elektronik Denetleme Sistemleri'nin (EDS) yeni eklemelerle birlikte revize edilerek faaliyete geçirildiğini bildirdi


EDS uyarısı: Çalışmıyor diyenler sürpriz cezalar gelebilir!
Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamaya göre İstanbul'un dört bir yanında bulunan EDS'ler artık aktif. 
 
EDS'lerde; kırmızı ışık, ortalama hız, park, emniyet şeridi, tramvay yolu, ters yön, yaya yolu, ofset taralı alan, dönüş yasağı ve Mobil İhlal Tespit Sistemi olmak üzere, toplam 455 adet ihlal tespit sistemi bulunuyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, karayollarında can ve mal güvenliğini sağlamak, düzenli ve güvenli trafik akışını temin etmek amacıyla İstanbul genelinde bulunan Elektronik Denetleme Sistemleri yeni yayımlanan usul ve esaslara göre yeni eklemeler de yapılarak revize edildi.
 
Bu kapsamda EDS'lerde; kırmızı ışık, ortalama hız, park, emniyet şeridi, tramvay yolu, ters yön, yaya yolu, ofset taralı alan, dönüş yasağı ve Mobil İhlal Tespit Sistemi olmak üzere, toplam 455 adet ihlal tespit sistemi bulunuyor. Öte yandan, trafik denetimlerinde aktif olarak kullanılmaya başlanılan sistemler ile ihlal yaptığı tespit edilen araç plakalarına Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağı düzenlenmeye başlandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DOLAR NEDEN YÜKSELİYOR İŞTE CEVABI ŞOK OLACAKSINIZ.HER TÜRK VATANDAŞI İZLEMELİ BUNU BATI MEDENİYETİNİN ÇÖKÜŞÜNE HAZIR OLUN.. ABD'nin hamlesi TSK'yı harekete geçirdi! Görduklerinize inanamayacaksınız.Lütfen kimse pencerelerini açık tutmasın