Ana Sayfa
02 Aralık 2017 ( 2213 izlenme )
Reklamlar

CHP'de büyük kriz! Hepsi iptal edildi..

CHP'de büyük kriz! Hepsi iptal edildi..CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatı doğrultusunda CHP'nin İstanbul'daki il ve ilçe kongreleri durdurdu.


Kılıçdaroğlu'nun talimatı ile CHP İl Başkanlığı ve ilçe başkanlıklarını gönderilen yazıyla 3 Şubat'ta başlatılan kongreler sürecinin durdurulduğu belirtildi.

CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl imzalı yazıda, "CHP İstanbul il ve ilçelerinde yapılacak olan, il-ilçe olağan genel kongreleri dahil kongre süreci durdurulmuştur. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatı doğrultusunda, kongre sürecinin durdurulması ile ilgili gerekli işlemlerin yapılması hususunu bilgilerinize arz ederiz" açıklaması yapıldı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mutlaka İzleyin... Ancak bu kadar güzel anlatılır.. Dün Hz. Ali'yi cami kapısında şehit eden KORUMASI,. Bugün Erdoğanın yerini darbecilere söyleyen YAVERİ... Muhteşem Mücadele Gözlerinize İnanamayacaksınız ! TÜRKİYE BUNU KONUŞUYOR! YER CANAKKALE .ŞOK OLACAKSINIZ ONUDA YANINA ALDI VE AÇIKLADI