Ana Sayfa
02 Aralık 2017 ( 2205 izlenme )
Reklamlar

CHP'de büyük kriz! Hepsi iptal edildi..

CHP'de büyük kriz! Hepsi iptal edildi..CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatı doğrultusunda CHP'nin İstanbul'daki il ve ilçe kongreleri durdurdu.


Kılıçdaroğlu'nun talimatı ile CHP İl Başkanlığı ve ilçe başkanlıklarını gönderilen yazıyla 3 Şubat'ta başlatılan kongreler sürecinin durdurulduğu belirtildi.

CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl imzalı yazıda, "CHP İstanbul il ve ilçelerinde yapılacak olan, il-ilçe olağan genel kongreleri dahil kongre süreci durdurulmuştur. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatı doğrultusunda, kongre sürecinin durdurulması ile ilgili gerekli işlemlerin yapılması hususunu bilgilerinize arz ederiz" açıklaması yapıldı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte EVET mühründe ki o gizem ! Şimdi siz bekleyin size öyle sürprizlerimiz var ki CHP'li adaydan Halk TV'de skandal sözler: Ezan susacak, İmam Hatipler kapanacak ve diyanetle ilgili akil dışı skandal ifadeler. PUTİN'DEN 3.DÜNYA SAVAŞI İÇİN YENİ İTTİFAK ŞOK OLACAKSINIZ... PAYLAŞMAYAN KALMASIN