Ana Sayfa
10 Kasım 2017 ( 3617 izlenme )
Reklamlar

CHP'li Engin Altay yine iddialı konuştu: Erdoğan oradan inecek

CHP'li Engin Altay yine iddialı konuştu: Erdoğan oradan inecekGirdiği seçimlerden umduğu sonucu alamayan CHP’de Engin Altay, “İlk cumhurbaşkanlığı seçimi bana göre 2018'e çekilecek ve Tayyip Erdoğan oradan inecek." dedi.
Girdiği birçok seçimden boynu bükük ayrılan CHP’den yine iddialı açıklamalar geldi. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı adayı olarak en güçlü ismin ise Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu iddia ederek,: "Çok net söylüyorum. Bu program bu tarih şu söylediğim unutulmasın. İlk cumhurbaşkanlığı seçimi bana göre 2018'e çekilecek ve Tayyip Erdoğan oradan inecek." dedi.

‘EN GÜÇLÜ ADAY KILIÇDAROĞLU’

Altaylı Cumhurbaşkanı adayı olarak en güçlü ismin ise Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu vurguladı. Muhabirin "Sağ-sol oyları dağılımı nedeniyle Kılıçdaroğlu'nun ikinci turda seçilmesi zora düşmez mi?" sorusuna Altaylı şu yanıtı verdi:

‘BU PROGRAM BU TARİH ŞU SÖYLEDİĞİM UNUTULMASIN’

"Garanti. Niye sağ-sol yok. Demokrasi mi tek adam rejimi mi? Bu var. Toplum cumhurbaşanlığı seçiminde ya demokrasiden yana oy kullanacak ya da tek adam düzeni gitsin diyecek. Onun için çok net söylüyorum. Bu program bu tarih şu söylediğim unutulmasın. İlk cumhurbaşkanlığı seçimi bana göre 2018'e çekilecek ve Tayyip Erdoğan oradan inecek."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Oyun oynayan çocuk " ölürüm Türkiye" şarkısını duyunca bakin ne yaptı :)) O İL O BİR KİŞİYİ ARIYOR ! Önce çok kızacaksınız sonra bir o kadar da şaşıracaksınız videoyu izledikten sonrada kesin paylaşacaksınız MİLLİ SAVAŞ UÇAĞIMIZ TFX SON DURUMU VE BİLİNMEYENLER. (HD)..