Ana Sayfa
16 Temmuz 2017 ( 266 izlenme )
Reklamlar

CHP’li vekil Erdoğan’ın sesini hazmedemedi, çıldırdı:


CHP’li vekil Erdoğan’ın sesini hazmedemedi, çıldırdı: Kabus gibi!

CHP’li Aykut Erdoğdu, yaptığı telefon aramasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesini duyunca çı


00.13’te Türkiye genelinde selalar okunmaya başladı. Bu sırada Turkcell hattından arama yapanlar ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sesini duydu.

Erdoğan, ses kaydında ”Cumhurbaşkanınız olarak 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Gününüzü tebrik ediyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum.” ifadelerini kullandı.

“TELEFONDA BİLE KARŞIMIZA ÇIKIYOR”

Telefon aramalarında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ses kaydının çıkması CHP’yi rahatsız etti. Konuyla ilgili tweet atan CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, ”Yeter be… Telefonda bile karşımıza çıkıyor… Bu kadar hakaretin üstüne bu nedir be… Kabus gibi..” dedi.

HATLARINI İPTAL EDECEK

CHP’li vekil, Turkcell hatlarını iptal edeceğini de sözlerine ekledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FOX SPİKERİ İSMAİL KÜÇÜKKAYA BAŞBAKAN KARŞISINDA BAKIN NASIL MORARDI HERKESE ANLADIĞI DİLDEN HELAL OLSUN BAŞBAKANIM PAYLAŞMAYAN KALMASIN.. ÜLKEMİZE AMBARGO KOYAN ALMANYAYA ŞOK TÜRKİYE LAZER SİLAHINI DENEMEYE BAŞLADI İŞTE İLK VİDEO PAYLAŞMAYAN KALMASIN Pkk destekçisi gruba sabreder asker en sonunda öyle bir patladı ki .Ellerine sağlık komutanım. Dünya Üzerindeki En Korkunç ve tufaf delikleri