Ana Sayfa
11 Mart 2019 ( 834 izlenme )
Reklamlar

CHP'NİN KANALINDA ABDÜLLATİF ŞENER'DEN UÇUK 2019 KEHANETİ! BAKINIZ SONUÇ NE OLACAK


Abdüllatif Şener'den şaşırtan iddia..
Abdüllatif Şener'e göre 2019 seçimlerinde muhalefet ciddi bir hata yapmazsa Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimini kaybedecek.

AK Parti eski kurucularından Abdüllatif Şener, 2019'da yapılması planlanan cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili olarak “Muhalefet ciddi bir hata yapmazsa Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimini kaybeder” dedi.

KURDUĞU PARTİSİNİ TERKETMİŞTİ: Şener, 2007 yılında AK Parti ile yollarını ayırdıktan sonra kurduğu Türkiye Partisi'nden de istifa ederek, bağımsız aday olarak girdiği 2011 seçimlerini kaybetmişti.

 Halk TV'de Lale Ozan Arslan'ın konuğu olan Şener, şunları söyledi: 
"Muhalefetin hata yapmaması lazım. Muhalefetin ciddi bir hata yapmayacağı varsayımı içerisinde bu AKP — MHP ittifakıyla, sayın Erdoğan cumhurbaşkanlığı seçimini kaybeder. Bu samimi inancım. Gerçekten kaybedeceğini görüyorum şu maddeleri evire çevire düzenlemesinden. Yıllardır ittifaklar, koalisyonlar aleyhine dünyanın sözlerini söyleyen Erdoğan'ın, şimdi yasayla ittifak yapmaya çalışıyor olması bunun işareti değil midir? Korkunun ecele faydası yok."

Daha Öncede Açıklamalarda bulunan Şener Abdullah Gül hakkında flaş bir yorumda bulunmuştu..

Abdullah Gül, Bülent Arınç, Ahmet Davutoğlu yeni bir hareket başlatabilir mi?.. Eski arkadaşları Abdüllatif Şener'e göre; "Fazla bir şey beklememek lazım bu isimlerden. Yani bir çıkış yapacak, ayrı bir baş çekecek bir şey yok bu isimlerde.."

Kaynak : internethaber.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HEPSİ ANLAŞMAK ZORUNDA KALACAK Soyguna uğrayan kamyoncu hırsızın üzerinden geçti! Bundan önce izlediğiniz tüm yılan videolarını unutun..Yılan mahallesinden sağ çıkan yürek yemiş iguana.. Alman ordusu perişan durumda