Ana Sayfa
06 Nisan 2017 ( 433 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanı ERDOĞAN dan Bedelli ile ilgili flaş açıklama
Cumhurbaşkanı ERDOĞAN dan Bedelli ile ilgili flaş açıklama


BEDELLİ ASKERLİK GİBİ BİR DÜZENLEME YAPILABİLİR

Kılıçdaroğlu parlamento üyeliğine saygısızlık yapıyor. Oraya gelen gençlerimiz vatani görevi yapmaya gelmiyorlar mı? Bu vatani görevi yaparken bunlara böyle yaklaşım doğru mu? Bununa ilgili gerekirse yasal düzenleme de yapılabilir. Nasıl bedelli askerlikle ilgili bir bedel konuyorsa buna da bir şey konabilir. Gençler sadece erkekler gitmeyecek, kızlarımız da gidecek parlamentoya.

PENSİLVANYA'DAN KULAĞINA FISILDANAN SAFSATALARI SÖYLÜYOR

Sandıktan çok güçlü evet çıkacağı netleştikçe ana muhalefet muvazeneyi de yitiriyor. İçlerinde ne kadar kin, nefret varsa hepsini birden ortaya koyuyor. Millete karşı bilinçaltında besledikleri hınç ve kibri ifşa ediyor. Bir tane kendini bilmez çıkmış evet diyenleri İzmir'de denize dökmekten bahsediyor. Diğeri CHP'nin eski genel başkanı hayır çıkarsa İzmir'de düşmanı denize dökmüş gibi sevineceğiz diyor. Ana muhalefet Pensilvanya'dan kulağına fısıldanan safsataları iddiaymış gibi ortaya atıyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu köye taşınan aileye 275 bin TL SONDAKİKA! GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN ŞOK İDDİA ABD TÜRKİYE İLE SAVAŞA HAZIRLANIYOR!! Sancaklı’dan bomba çıkış "4 Büyükler Yakında Küme Düşürülecek" ERDOĞANDAN ARAP ÜLKELERİNE SON ÇAĞRI TÜYLERİNİZ DİKEN DİKEN OLACAK