Ana Sayfa
10 Şubat 2018 ( 494 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son sözü söyledi

Ankara'daki dev fuar alanının yapılacağı yer kesinleşti
Ankara'ya yapılması planlanan dev fuar alanının nereye yapılacağı tartışmaları için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son sözü söyledi.
Ankara'daki dev fuar alanının yapılacağı yer kesinleşti
Temeli atılmasına rağmen yapımı yılan hikayesine dönen ve defalarca ihalesi iptal olan Akyurt’taki fuar alanı ile ilgili yaklaşık 2 aydır da yer tartışmaları devam ediyordu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tamamlanması için bir yıl süre verdiği fuar alanının Akyurt'ta yapılması kesinleşti.

YENİ İHALE YAPILACAK

Esenboğa Metrosu'nun da yanından geçirilmesi planlanan proje ile ilgili önümüzdeki süreçte yeni bir ihale yapılması planlanıyor.

BAŞKAN TUNA SUNDU, ERDOĞAN ONAY VERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile geçtiğimiz günlerde Beştepe'de görüşen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna fuar alanı ile ilgili son durumu sundu. Bu görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da fuar alanının Akyurt'a yapılmasına onay verdiği öğrenildi..

Sabah

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2016 Stratfor raporu: "TÜRKİYE SÜPER GÜÇ OLACAK" Durdurulmalı ! Yeni Dünya Düzeninde Biz Olmadan Yaprak Kımıldamaz Öğrenin Artık! ERBAKAN HAYAL ETTİ ERDOĞAN GERÇEKLEŞTİRDİ TSK'DAN INANILMAZ BAŞARI