Ana Sayfa
04 Nisan 2017 ( 279 izlenme )
Reklamlar

Cumhuriyet yazarı çocuk cesetleri üzerinden nefret kustu!

Cumhuriyet yazarı çocuk cesetleri üzerinden nefret kustu!

Esed rejimi İdlib'te kimyasal gaz kullanarak aralarında bebeklerin de bulunduğu 100 kişiyi öldürdü. Cumhuriyet yazarı Ceyda Karan yaşanan trajediyle dalga geçti.

Suriye rejimi, ülkenin kuzeybatısındaki İdlib ilinde zehirli gaz saldırısı gerçekleştirdi. Muhaliflere bağlı İdlib Sağlık Müdürlüğü, saldırıda 100 kişinin öldüğünü ve 400’den fazla kişinin yaralandığını açıkladı. Ölenler arasında çok sayıda çocuk da var. Suriye'de bunlar yaşanırken Cumhuriyet yazarı Ceyda Karan, yaşanan katliamla ilgili olarak skandal bir paylaşım yaptı.

ZEHİRLİ GAZ KULLANDILAR

Suriye’de rejime ait uçaklar, ülkenin kuzeybatısında muhaliflerin denetimindeki İdlib'in Han Şeyhun ilçesine hava saldırıları düzenledi. Hava saldırılarının birinde zehirli gaz kullanıldı.  

Muhaliflere bağlı İdlib Sağlık Müdürlüğü, saldırıda 100 kişinin öldüğünü ve 400’den fazla kişinin yaralandığını açıkladı. Ölenler arasında çok sayıda çocuk da var.

CUMHURİYET YAZARI DALGA GEÇTİ

Suriye'deki katliama Türkiye'den tepki yağarken Cumhuriyet gazetesi yazarı Ceyda Karan, katliamı eleştiren tek kelime etmezken üstüne çırpınarak ölen insanlarla dalga geçti.

Ceyda Karan twitter hesabından paylaştığı haberin altına "Bari gaz maskesi takıp çıplak ellerle müdahale etmeselerdi" yazdı. Karan bu tweetiyle yaşanaların "tiyatro" olduğunu ima etti...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan halife olacak, Ak Saray'daki odalar hazır, İslam birliği kurulacak, Tarsus'taki gizemli kazıda flaş gelişme Kur'an'a dil uzatmak isterken KÖPEKler gibi havlayan BUSH... Kedinin Kulağını Isırıp Özür Dileyen Rakun