Ana Sayfa
28 Ocak 2018 ( 475 izlenme )
Reklamlar

Cüneyt Arkın’dan ‘Zeytin Dalı’ paylaşımı

Ünlü Oyuncu Cüneyt Arkın öyle bir Zeytindalı paylaşımı yaptı ki...Söylediği sözler inanılmaz...Sen harika bir sanatçısın usta...Sinema sanatçısı Cüneyt Arkın, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin’e yönelik “Zeytin Dalı Harekatı”na destek mesajı verdi.

Sanatçının oğlu Murat Arkın, Instagram hesabından, babasının “Zeytin Dalı Harekatı”na ilişkin destek mesajını video şeklinde yayınladı.

“Aslanlarım, Mehmetçiklerim benim… Her babayiğidin göze alamayacağı büyük zorluklara rağmen, bu uçsuz bucaksız fedakarlıklarınla, sonsuz bir vatan sevginle, kendini ateşlere, alt üst olmuşlara gözünü kırpmadan atıyorsun, bu vatan, bu bayrak için. Senin bu destansı yiğitliğin, bir Anadolu sadeliği, alçak gönüllüğü içerisindeki gülüşün, duruşun var ya beni çok duygulandırıyor. Ağlıyorum Mehmetçik ağlıyorum. Seni nerede görsem ağlıyorum. Gazan mübarek olsun.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Üsküdar'da otobüs faciası: Ölü ve yaralılar var YOL KESEN TERÖRİSTLER ÖZEL HAREKATÇİYA DENK GELİNCE “Nerede olursanız olun ölüm size ulaşır; sarp ve sağlam kalelerde olsanız bile!..” 4/Nisa 78 FETO ÖRGÜTÜNE EMİR VERİYOR!! MİT UYARDI BU GECEYE DİKKAT! İZLE-İZLET!!