Ana Sayfa
02 Aralık 2017 ( 466 izlenme )
Reklamlar

Destici'den flaş 'Zarrab' çıkışı: Tüm Türkiye hep birlikte...

Destici'den flaş 'Zarrab' çıkışı: Tüm Türkiye hep birlikte...

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ABD'de tanık olan Rıza Sarraf'la alakalı olarak 'Tüm Türkiye'yi birlik olmaya' çağırdı

Destici, yaptığı yazılı açıklamada, Sarraf'la ilgili olarak şunları söyledi:

"Zarrab'ın pisliklerini tanıklık sıfatıyla takas eden Haçlı zihniyetin Türkiye'ye yönelik planlarına karşı gelmek, her Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşının görevi olmalıdır. Büyük Birlik Partisi olarak, Türkiye'nin zor şartlardan geçtiği bu kritik süreçte, bütün itirazları, geçmişte yaşanan hadiseleri bir kenara ve hukuka bırakarak ABD'nin başını çektiği emperyalist, siyonist, terörist hain ve işbirlikçi çevrelerin planlı taarruzuna karşı devletimizin, ülkemizin ve milletin iradesi ile seçilmişlerin yanındayız. Tüm siyasi partileri, sivil toplum örgütlerini, medya mensuplarını velhasıl Türk milletini topyekun birlikte olmaya ve ülkemize karşı kurulan bu sinsi planları ve tezgahları bozmak için birlikte hareket etmeye davet ediyoruz. Gün, Malazgi̇rt, Çanakkale, Kut'ül amare ve Kuvayı Mi̇lli̇ye ruhuyla, bi̇rli̇k olma ve bi̇rli̇kte hareket etme günüdür."

'CHP'Lİ YÖNETİCİLERİN YAPMASI GEREKEN…'

CHP'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın çevresiyle ilgili dekontları, önce Meclis kürsüsünde sonra da kamuoyuyla paylaştığını belirten Destici, şu ifadeleri kullandı:

"Yaklaşık 6 ay önce, bir internet sitesinde malum çevrelerce paylaşıldığı söylenen ve hukukun konusu olan bu iddiaların bugün bizzat ana muhalefet partisinin genel başkanı ve sözcüleri tarafından dillendirilmesi çok yönlü bir şaibeye de sebep olmuştur. Bu da, büyük bir iddia ile açıklanan bu dekontların kaynağı ile ilgilidir. Hukukun konusu olması gereken hususlar, günlük ve çıkar amaçlı siyasetin konusu yapılmamalıdır. Bunun yapana da faydası olmayacaktır. Burada kazanacak olan sadece bu dekontları servis edenler ve arkalarındaki Türkiye düşmanları olacaktır. CHP'li yöneticilerin bundan sonra yapması gereken şey ellerindeki bütün argümanları savcılıkla eksiksiz bir şekilde paylaşmak ve yargının vereceği kararı beklemek olmalıdır."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KILIÇDAROĞLU SAÇMALAYINCA ERDOĞAN GÜLMEMEK İÇİN KENDİNİ BÖYLE TUTTU.. DİKKATLE İZLE PAYLAŞMAYAN KALMASIN KEMAL'IN BU REZİLLİĞİNİ! ***3.HAVA LIMANININ ADI *** İLK DEFA GÖRENLER DUYGULANDI İZLEYELİM ve PAYLAŞALIM Herkes Görsün Mutlaka İzleyin... Tek kelimeyle Muhteşem... İşte vatandaşın gözünde CHP... Kılıçdaroğlu nun saçmalama rekorları kırdığı programlardan biri :)