Ana Sayfa
30 Eylül 2018 ( 3139 izlenme )
Reklamlar

DOĞU PERİNÇEK HALK TV'DE ÖYLE ŞEYLER SÖYLEDİ Kİ ŞOK OLACAKSINIZ

Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek Abdullah Gül’ün ABD’nin Türkiye’de bir kriz ortamı oluşturması durumunda aday olacağını iddia etti.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek CHP’nin kanalı Halk Tv’de açıklamalarda bulundu.

Perinçek programda, “ABD, Türkiye’de istediği kriz ortamını, çözümsüzlükleri oluşturusa Abdullah Gül aday olur. Böyle bir ortam yok, beklenti var. Gül’ün bir eli CHP’de, bir eli FETÖ’de bir eli HDP’de.

AFRİN HAREKATI ZORUNLU

Türkiye’nin Afrin harekatını yapması zorunlu. PKK’yı hendeklere gömme olayı Afrin’de devam etmeli.1 Temmuz 2016’da yayınladığımız bildiride ABD’nin müdahalede bulunacağını bildirdik.15 Temmuz’un başarılı olmamasının en önemli nedenlerinden biri, darbenin halkı yoktu.15 Temmuz’a ‘tiyatro’ demek CHP’nin FETÖ’nün yanında durmasından kaynaklanıyor.

“CHP ABD’NİN İKTİDAR PLANININ İÇİNDE”

CHP, ABD’nin iktidar planının içinde yer aldığı için FETÖ’ye karşı kararlı duruş sergileyemiyor. Erdoğan’ın rakibi Vatan Partisi ve Doğu Perinçek’tir. Önümüzde bir savaş var. Türkiye bugün bir savaşın içinde. Vatan Partisi mevzilenmesini Vatan Savaşı ve Üretim Ekonomisi temelinde kuruyor.

“TÜRKİYE’ İLE ABD SAVAŞ HALİNDE”

Ne Tayyip Erdoğan ne de ABD’nin iktidar seçenekleri. Tayyip Erdoğan’a düşman olmak için ABD’nin yanında olmak vahimdir. Bugün Amerikan Gladyosu, FETÖ, PKK hapislere atılıyor. Bugün Türkiye ile ABD savaş halinde. Vatan Savaşına ‘saray savaşı’ diyenler, Türk ordusunun yenilmesini isteyenlerdir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD'de YouTube gösterisi ölümle sonuçlandı AMERİKA VE TRUMP ŞOKTA .ÖLÜ SAYISI HERAN ARTABİLİR BM'den akla ziyan Afrin operasyonu açıklaması Avrupa'nın en büyük ....