Ana Sayfa
28 Kasım 2017 ( 2672 izlenme )
Reklamlar

DOLARI 4.5 LİRA YAPIP ....

‘DOLARI 4.5 LİRA YAPIP İÇ SAVAŞ ÇIKARTACAKLAR’Türkiye, sınır içinde ve dışında FETÖ, PKK, DAEŞ ile mücadele ederken, bir taraftan da ekonomiye yönelik saldırılara göğüs geriyor.


Erol Mütercimler: Doları 4,5 TL yapıp, iç savaş çıkartacaklar!
Ekonomi yönetimi bir süredir döviz kurundaki artışı durdurabilmek için ciddi önlemler alıyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bu kapsamda, bugün ekonomiyi değerlendirmek üzere bakanlar ve üst düzey bazı bürokratlarla buluştu.

Toplantıya Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya’nın da katılacağı açıklandı.

Değerlendirme toplantısında kurdaki son gelişmelerin ele alınması bekleniyor.

EROL MÜTECİMLER’DEN DOLAR İDDİASI

Dolar kurundaki artışla ilgili dikkat çeken bir mesaj da stratejist Erol Mütercimler’den geldi.

Meltem TV ekranlarında yayınlanan “Akıl Oyunu” programında konuşan Erol Mütercimler, Türk lirasının değer kaybıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FETÖ’cü darbe girişiminin hemen ardından yaptığı açıklamaları hatırlatan Mütercimler, “Amerikan dolarını 2017’nin ortasında 4,5 TL olarak göreceğiz. Daha 19 Temmuz’da bunları söylediğimde insanlar haklı olarak,

“Erol Mütercimler ekonomist değil” diye itiraz ettiler. Ben orada bir şey söyledim, Ben bir ekonomist değilim, ama gördüğüm parametreleri strateji alanında yetiştirilmiş bir teknotrat gözüyle değerlendiriyorum…” diye konuştu.

Son yıllarda gerçekleşen müdahale ve krizler ile ekonomide yaşanan gelişmelerin bazı ipuçları verdiğini belirten Mütercimler,

“Benim değerlendirmem bu, çünkü ben akışın başka bir şeye doğru gittiğini görüyorum. Bu ‘döviz indi-çıktı’ meselesi değil. Bu mesele Türkiye içinde bir iç savaş olgunlaştırma, yaratma meselesidir.” ifadelerini kullandı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ASKERLERİMİZ, PYD/YPG'Lİ TERÖRİSTİ CANLI YAKALAYIP KÖŞEYE SIKIŞTIRINCA BAKIN HAİN KORKUDAN HERŞEYİ NASIL İTİRAF EDİYOR!! İBRET-İ ALEM İÇİN İZLE-PAYLAŞ!! YUH ARTIK! CHP'NİN SEÇİM ARABASINDA BAKIN NE YAPARKEN YAKALANDILAR (Arşiv haber .) YANİ DEMEK İSTİYOR Kİ TÜRKİYE BÖLÜNSÜN BİZ HİÇ BİR ŞEY YAPMAYALIM Son Anlarında Cenneti Gören Şehit Bakın ne diyor !