Ana Sayfa
16 Kasım 2017 ( 1747 izlenme )
Reklamlar

DÜN BİR BUGÜN İKİ İYİ PARTİ DE KÖTÜ KRİZ !

İYİ Parti’de ilk kriz çıktı, flaş MHP çıkışıGenel Merkez açılışıyla büyük bir gövde gösterisi yapan İYİ Parti'de kriz olduğu iddia edildi. İYİ Parti'de Cevher Cevheri'nin istifası sonrasında sıkıntı yaşandığı öğrenildi.
İYİ Parti’de ‘küskünler’ sıkıntısının ortaya çıktığı belirtiliyor. Kurucular Kurulu’nda yer alan Cevher Cevheri’nin istifası partide sıkıntı yarattığı ifade edildi.Partinin kurucu yönetiminde yer almayan bazı isimlerin ise “kırgın” olduğu kulislere yansıyan bilgilerden. Özellikle MHP kökenli isimlere parti kadrolarında geniş yer verildiği eleştirileri yöneltiliyor. Ancak partinin “erken seçim olasılığı” dikkate alınarak, kuruluş sürecini hızlandırmak zorunda kaldığına dikkat çeken parti kaynakları, olağan kongrede seçilmiş yöneticilerin iş başına geleceğini, şu anda yönetimde olmayan birçok ismin bu süreçte yönetimde ve parti vitrinine girebileceğini ifade ediyorlar. Cumhuriyet’in haberine göre, Partinin Başkanlık Divanı’nın da genel merkezin fiziksel yetersizliği nedeniyle “dar” tutulduğu, Olağan Kongre sonrasında Divan’daki üye sayısının da artırılacağı vurgulanıyor.

MERKEZ İDDİASI ÇÖKÜYOR MU?

Kendini merkez parti olarak adlandıran ardından çıkan her krizin ardından bu iddiası çöken İYİ Parti'nin daha ortada seçim çalışması bile yokken yaşanan bu olaylar partinin kısa sürede dağılacağı yorumunu getirdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

900 yıl yetecek! İlk kazma vuruluyor Kemalistlerin tek derdi bozuk paradaki 'Mustafa Kemal' Eski CHP' li teyze bakın neler neler anlatıyor .Şok olacaksınız . CUMA SELASINI EZAN ZANNEDEN KILIÇTAROĞLU'nun VAHİM DURUMU