Ana Sayfa
24 Şubat 2018 ( 325 izlenme )
Reklamlar

DÜNYAYA DUYURACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, partisinin Osmaniye 6. olağan il kongresinde konuşuyor...
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor...

 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kasım 2019'da Türkiye'den bu ittifakın en anlamlı sesini dünyaya duyuracağız. Birileri bölmenin peşinde. Biz bir olacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları;

Şu an da Afrin'de ölen teröristlerin sayısı 1951 oldu. Şehitlerimizin kanlarını döken alçaklardan tek tek hesabını soracağız. Son terörist imha edilene kadar içeride ve dışarıda kararlılıkla devam edeceğiz. 

Neler yapmışlar. O dağları delmişler. O dağlara o çimentolar o betonlar nereden gelmiş? Bunları biliyoruz. Telefon görüşmelerinde kendilerine söyleyeceğim. Bunlara bu tünelleri siz yaptırdınız ve bu tünellerle oralarda yaşam imkanlarını hazırladınız. Kalkıp de Türkiye'ye ders vermeye yönelmeyin. Ders alacak birileri varsa sizsiniz siz.

Bizim mücadelemiz teröristlerle. Tek terörist kalana kadar mücadele edeceğiz. Utanmadan sıkılmadan bize akıl vermeye kalkacaklar. O aklı kendinize saklayın. Siz hiç bir zaman adil olmadınız. Zulmün karşısına dikilmediniz. 

911 kilometre Türkiye sınırında biz sessiz duracağız. Beyfendiler dünyanın bir ucundan çıkıp gelip söz sahibi olacak, Bu nasıl iş?

İTTİFAK AÇIKLAMASI

İttifakımızı kurduk mu? Çalışmalar bitti. Meclis'e gönderildi. Meclis çalışmalarını yaparak Allah'ın izni ile bu ittifakımızı çok çok güçlü bir şekilde sürdürecek ve rabbimin lütfu ile de Kasım 2019, önümüzdeki yıl Türkiye'den bu ittifakın en anlamlı sesini dünyaya duyuracağız. Birileri bölmenin peşinde. Biz bir olacağız. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatih Portakal bu kez Haddini aştı Erdoğan'ın sözlerini çarpıtıp haddini aştı TÜRKİYE SİSİ'Yİ DEVİRME PLANI YAPIYOR ! Kılıçdaroğlu'dan 5 dakika içinde yine inanılmaz çark ! Yazın sineklerden rahatsız oluyorsanız kimyasal ilaç kullanmadan da sorununuzu çözebilirsiniz..