Ana Sayfa
30 Kasım 2017 ( 320 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'a övgüler dizdiler

Erdoğan'a övgüler dizdiler

İtalyan basınının saygın spor gazetesi La Gazzetta dello Sport, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türk futboluna yaptığı inanılmaz katkıları yazdı.Gazetenin manşetten verdiği haberde şu ifadeler kullanıldı:

"Türkiye 10 yıl içinde 38 yeni stadyum yaptı. Euro 2024 adaylığı için inanılmaz yatırımlar yapıldı. Kendisi de eski bir futbolcu olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk futbolu için büyük bir şans. Onun öncülüğünde Türkiye, 2024 Avrupa Şampiyonası'nda favori konumda. Almanya'yla yarışıyorlar ama Türkiye inanılmaz bir atılıma kalktı."

"YAPTIKLARI İNANILMAZ"

"Sadece futbolda değil. Recep Tayyip Erdoğan, köprüler, kanallar ve otoyollarla inanılmaz işlere imza attı. İstanbul 2020 Şampiyonlar Ligi finali için de aday. Ancak Türkler'in esas hedefi Avrupa Şampiyonası'nı almak."


.....YENİ HABER....THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, Türkiye’de sivil havacılık alanınd ahizmet veridği şirketlerin üst düzey yöneticileri ile buluşmasında yeni havalimanına taşınma sürecinde de aynı kalitede hizmet sağlayacaklarının güvencesini verdi.

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, bugüne kadar kendilerine güvenen iş ortaklarına, yeni havalimanına taşınma sürecinde de aynı kalitede hizmet sağlayacaklarının güvencesini verdiklerini bildirdi. THY Teknik AŞ, Türkiye’de sivil havacılık alanında hizmet verdiği şirketlerin üst düzey yöneticilerini, “THY Teknik AŞ. Hava Yolu Yöneticileri Buluşması”nda bir araya getirdi.


Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen etkinliğe, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir, THY Yönetim Kurulu Üyesi Ogün Şanlıer, THY Teknik AŞ. Genel Müdürü Ahmet Karaman, Atlasglobal Havayolları Genel Müdürü Sermed Temizkan, Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun ve Sunexpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Fevzi Çalışkan katıldı.

THY'nin yeni mobil uygulamasını 430 bin kişi kullanıyor

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, şirketin yeni mobil uygulamasını 430 binden fazla kişinin kullandığını duyurdu. Ekşi, Twitter'dan THY'nin yeni mobil uygulamasının kullanım raporunu açıkladı.
Bilal Ekşi, uygulamayla ilgili "430 binden fazla kullanıcı mobili kullanıyor." bilgisini paylaştı.

Ekşi'nin sayfasından paylaştığı görselde, mobil uygulama aracılığıyla 48 bin 158 biletleme, 1 milyon 737 bin 428 oturum, 430 bin 964 indirme (download), 98 bin 386 check-in, 23 bin 212 rezervasyon işlemi yapıldığı bildirildi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FOX TV'de teröre övgü Türkiye aleyhine alçak yayın Dünya şaşkın ! TÜRKIYE'den dev hamle! KIZDIRAN GAF Saldırıyorlar çünkü... Erdoğan'ın Büyük PLANI...